Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Składanie bocznych lusterek


ryniud

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie,jedno delikatne pytanko.Mianowicie chodzi mi o składanie bocznych lusterek a audi a4 b7,nie mam funkcji automatycznej więc w jaki sposób mogę je manualnie złożyć jeżeli istnieje taka możliwość?Z góry dziękuję za podpowiedzi i sorrki za to pytanko to nowy nabytek od tygodnia więc trochę pomarudzę wam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić nowe lusterka z taką funkcją. W lusterku a konktretnie na przegubie lusterka (w elemencie o nazwie płytka wzmacniająca) znajduje się dodatkowy silnik odpowiedzialny za składanie i rozkładanie lusterka, natomiast lusterka, które posiadasz nie posiadają takiego silnika i nie ma w nich miejsca na jego założenie (szczerze mówiąc nie widziałem tego lusterka, ale pracuję w tej branży i przypuszczam, że tak jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wystarczy tylko kupno lusterek oraz przelacznika 4-ro pozycyjnego. Silniczki szyb mam w opcji High takze to odpada. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi i troszkę jestem rozczarowany że nie można ich składać na parkingu, patrząc

na te które maja to pokrętło obracające się o 180 stopni są takie same,więc dlaczego nie ma pod lusterkiem jakiegoś guzika by je ręką złożyć.Jak dla mnie to audi ma mały minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi i troszkę jestem rozczarowany że nie można ich składać na parkingu, patrząc

na te które maja to pokrętło obracające się o 180 stopni są takie same,więc dlaczego nie ma pod lusterkiem jakiegoś guzika by je ręką złożyć.Jak dla mnie to audi ma mały minus.

po prostu popchnij ręką lusterko w kierunku szyby i masz manualne składanie lusterek :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zszedłem na dół i złożyłem lusterka,troszkę trzeba siły.Kilka dni temu chciałem je przestawić a że był opór więc nie ruszałem ich do teraz.Chciałem upewnić się że można,wybaczcie koledzy tydzień czasu nie wystarczy by poznać auto a byłem przedtem posiadaczem vectry b z roku 1997 a tam nie było takiej możliwości elektrycznej czy też manualnej.Mam audi z kwietnia 2007 roku 2.0 tdi 140 koni a nawet nie wiem dokładnie jakie ma oznaczenie silnika.Wiem że nie w tym dziale można uzyskać odpowiedz na rozszyfrowanie kodu VIN ale jeżeli ktoś zechciałby to zrobić to podaje WAUZZZ8E58A027442 .Dzięki serdeczne za odpowiedzi i przyznam że trochę pomarudzę zadając pytania,wybaczcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryniud masz poprostu ubozsza wersje A4 i tej funkcji nie masz :) moze ten patent zastosujesz

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=182385.15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryniu podjedz do ASO to wydrukują ci wyposażenie i historię serwisowania

Bardzo chętnie bym to zrobił ale jestem w Holandii a tu trzeba słono zapłacić,co do lusterek to składają się ręcznie jest ok a elektrykę założę może w przyszłym roku bo pracy mam tyle że nie mam czasu nawet by spokojnie zjeść a o wyspaniu się nie mam mowy od poniedziałku do soboty włącznie i niedzielami do pażdziernika.Jeżeli już kolega podpowiedział że mam silnik 2.0 tdi Fwd może ktoś wyjaśni mi czy to dobra jednostka napędowa,gdzieś na forum mi mignęło że te auta po lifcie są już mniej awaryjne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inne pytanie u mnie są elektrycznie składane lusterka :naughty: tylko że składa się to od pasażera a to od kierowcy nie :wallbash: słychać że silniczek pracuje ale jednak coś musi je blokować, więc powiedzcie co się mogło zepsuć, co tam najczęściej pada? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to spoko, jutro to rozbiorę i zobaczę o co kaman :disgust: na co zwrócić uwagę przy rozbieraniu lusterka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...