Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Prośba o analizę logów AVG '00 - 110 PS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No niestety ale pisząc że wczoraj widziałem jak mi odma pluje olejem to miałem na myśli że mam kałuże oleju na jednej z łap silnika... Więc niestety to jest pierwsze do zrobienia :)

Jak to ogarne to powtórzę logi, może coś więcej się okaże...

PS. Dla ciekawostki powiem że kolega wcześniej powiedział że jestem całkiem zdrowy na chipsa. Dla ciekawości podam tylko że auto "jezdzi" - na blacie już 400 000 :)

Opublikowano

No niestety ale pisząc że wczoraj widziałem jak mi odma pluje olejem to miałem na myśli że mam kałuże oleju na jednej z łap silnika... Więc niestety to jest pierwsze do zrobienia :)

U mnie też łapa od strony kierowcy pływa w oleju już 4 lata i mam to gdzieś, jak oleju nie ubywa olej to bo koszt naprawy może być nie warty zachodu, zwróć uwagę na uszczelkę pokrywy zaworów i plastikowe podkładki bo tamtędy lubi puszczać.

Witam,

w okolicach 3000 cisnienie znow oscyluje w granicy 1800 mbar. Moje logi wygladaja tak że do 2800-2900 obrotóe jest ok potem tez spada mi ciśnienie do 1800-1900 mb i przy około 3500 obrotów wraca do normy. Tak ma być w AFN/AVG że przy około 3 tyś obrotów lekko ciśnienie opada?

Tak nie powinno być ale to bardzo częsta przypadłość w AFN że właśnie przy 3000obr jest chwilowe nie doładowanie, sam go mam i nie mam pewności czym jest spowodowane, jak masz możliwość podmień gruszkę na próbę od innego AFN :wink4:

Opublikowano

Jestem na urlopie i mialem nic nie pisac ale... :)

Kolego ciahciach

Przeczytalem Twoj "wywód" na temat kąta wtrysku i przeplywomierza i powiem Ci, ze jestem pod wrazeniem. W ciagu tego krotkiego tekstu dwukrotnie sobie zaprzeczyłes w dwoch zdaniach. Najpierw napisales ze przeplywka dobra, pozniej, ze zla, a nastepnie ze dobra. :)

Na dywagacje na temat sprawdzania kąta wtrysku - spuszczam po prostu zasłone milczenia.

Twoja obecność na forum jest swietnie charakteryzowana przez Twoj podpis.... z tym ze malo w tym jest pozytecznych diagnoz a duuuuzo dyrdymałów :)

Kolego RVN

Mozesz zadawac najbardziej banalne pytania. Od tego mamy to forum.

Pamietaj... nie ma laickich pytan w kwestii poznawczej :wink4:

Pozdrawiam serdecznie

Opublikowano

Witam,

Dziś wymieniłem u siebie wszytkie wężyki podciśnienia bo były sparciałe i nadal przy 2800 mam leciutkie niedoładowanie. Więc wężyki to nie to :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.