Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] [Gorzów Wlkp] [A4 B5] Zegary


Escalide88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj miałem stłuczkę pewien Pan wjechał mi mercedesem w prawą stronę, błotnik ma wgniecenie i pękł zderzak lampa porysowana odprysk na drzwiach mianowicie pękniecie chyba spowodowane sprężeniem drzwi z 2 strony taz nie za fajnie bo zdarzyłem odbić na Pas zieleni gdzie były krzaki i dość wysoki prób a ja mam obniżone auto no i w ten sposób opadły mi drzwi i tez jest pękniecie które widać

dobra przejdę do rzeczy zauważyłem dzisiaj ze zegary dziwnie działają komputer pokazuje ze brak oleju ze hamulce nie działają Abes i Asr się świeca albo na przemian albo razem boje się ze to coś poważnego koledzy możecie mi powiedzieć co z tym ma zrobić a i obrotomierz tez się zawiesza czy po prostu odstawić Auto może mi olej gdzieś ubywa bo nagle w bagnecie zabrakło ;/ może filtr Pękł ??

proszę o info co mam czynić i co mam powiedzieć rzeczoznawcy co podlega temu mam 1 raz styczność z takim czymś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro nie ma oleju na bagnecie to znaczyc moze tylko, ze gdzies spierdzielił - jak zabierałes samochod to została plama z oleju? ew. zobacz teraz pod autem czy teraz cos jest (gdzies musi byc, przeciez nie wyparował) co do abs i asr to sprawdz błedy za pomoca vag, mozliwe ze czujnik w kole uwalony, albo i pierscien, na pewno pokaze jakis bład.

co do rzeczoznawcy, pokazuj wszystko co masz uszkodzone z zewnatrz. dodatkowo powiedz o abs i asr i ze uciekł olej, wejdz do działu Ubezpieczenia, odszkodowania... tam siedza nasi goscie od tego i powiedza jak wydusic troche grosza;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...