Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] witam jakiego mechanika polecicie w szczecinie i okolice:D


8lukasz6

Rekomendowane odpowiedzi

witam widze ze malo jest watkow co do mechanikow w szczecinie.a napewno nie jeden mial przygode z mechanikiem wiec mozna cos rozwina gdzie kto u kogo serwisuje auto u jakiego mechanika itp.

ja moze zaczne kazdy poleca mechanika na dabrowskiego ja mam mieszane uczucia co do tego warsztatu sa drodzy bo za wymiane czujnika wstecznego skasowali mnie 280 zl masakra a po odbiorze auta moja tapicerka miala plamy po smarze ewidetnie ktos zlapal sie brudnymi rekoma i zostawil odciski palcow :D chlopaki maja ogolnie pojecie co i jak ale biora duza kase :/;/ mialem tez przygode z jedym mechanikiem na luczniczej tego to wogo nie polecam za wymiane oleju poduszki pod skrzynia i sprawdzeniem auta skasowal moja kobiete 600zl gdzie usterek nie naprawil ..

mile widziane rozne opinie o roznych warsztatach bo kazdy by chcial serwisowac auto u jednego mechanika i miec spokoj... ja zamierzam teraz jechac oddac auto do http://www.autoserwiszdroje.pl ponoc sa kumaci i slyszalem same pozytywne komentarze moze wy macie jakies sugestie co do tego warsztau.. zapraszam do dyskucji. pozdrawiam a milewidziale polecane inne uslugoi typu lakierowanie gdzie oddac turbo do regeneracji czyszczniea itp.

a jeszcze slyszalem ze gosciu z http://www.autobojarski.com.pl/ jezeli chodzi o pompo wtryski ponoc bardzo kumaty gosciu i tez prosze o jakies sugestie[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 13:31_________________________________________________widze ze nikt nie serwisuje swoich cacek :D

wiec napisze ze moge polecic bartka z jagielonskie 53 za plantanem :D jestem wielce zaskoczony co do podejscia do klijenta no i bartek ma auta z grupy vag w jednym palcu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj kolego,moze gdybys poczytal watki na temat mechanikow w szczecinie to znalazlbys odpowiedz no swoje ptanie,ja osobiscie polecem service wojcik na nadodrzanskiej 6,ostatnio robilem tam rozrzad i pare innych rzeczy i jestem bardzo zadowolony,fachowosci i ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawiam właśnie na Dąbrowskiego w CarSerwis już długi czas. Wydałem tam naprawde już duuuuzo kasy i wymieniłem dużo i to czasem poważnych rzeczy i jestem jak najbardziej zadowolony. Czy biorą drogo hmm, według mnie średnio.

Jeśli masz z Car Serwis złe doświadczenie to polecam VW Wójcik, to wedlug mnie 2 serwisy gdzie nie bałbym się serwisować auta.

Natomiast szerokim łukiem omijać Ciesielskiego. Szkoda słów na ten warsztat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...