Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Pulsuje przy jeździe i redukcji...


Splendor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakiś rok temu wymieniałem jeden PD bo drgania były bardzo odczuwalne, teraz też są ale mniej. Chodzi teraz o coś innego: mianowicie kiedy przyspieszam albo redukuję odczuwalne jest takie pulsowanie... (średnio co 2 sekundy) może się kojarzyć z np niedopompowaną oponą, ale to chyba nie to chociaż pewności nie mam... To może być równie dobrze jakiś pasek który powoli zmierza ku destrukcji albo kolejny PD a może uszczelki PD? Ktoś miał podobną sytuację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chyba to samo, po wymianie PD (na używany) kilka miesięcy temu miałem drgania podczas przyspieszania odczuwalne od 4 biegu ale niedawno przegoniłem auto na trasie, przez jakieś 15min 190km/h i drgania ustały ale mam teraz takie właśnie pulsowanie jakby jakaś nierówność była na oponie, odczuwalne delikatnie na 5 biegu i dość mocno na 6 ale nie przy przyspieszaniu a przy stałej prędkości. Tak jakby jakaś pompka dawała za mało paliwa, trzeba podpiąć VAG-a i sprawdzić, przymierzam się od jakiegoś czasu do przeczyszczenie PD w myjce ultradźwiękowej ale jakoś nie mogę się zebrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przestało :) nie wiem na jak długo. Może dlatego że w końcu się przeczyściło lepszym paliwem (bp ultra czy jakoś tak). Bo to pulsowanie to pojawiło się właśnie po tym jak zatankowałem to lepsze paliwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...