Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Wtryski hana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam chcialem was zapytac o wtryski hana , poniewaz gazownik powiedzial mi ze te wtryski sa jeszcze malo na rynku i ze sa nierozbieralne czyli z czyszczeniem lub naprawa ich bedzie problem co o tym sadzicie ?

Opublikowano

zmien gazownika

Opublikowano

witam chcialem was zapytac o wtryski hana , poniewaz gazownik powiedzial mi ze te wtryski sa jeszcze malo na rynku i ze sa nierozbieralne czyli z czyszczeniem lub naprawa ich bedzie problem co o tym sadzicie ?

ile jeszcze razy bedziesz pytal, masz nerwice natrectw?

Opublikowano

czytaj posty ze zrozumieniem i zmień gazownika

Opublikowano
  • Autor

witam chcialem was zapytac o wtryski hana , poniewaz gazownik powiedzial mi ze te wtryski sa jeszcze malo na rynku i ze sa nierozbieralne czyli z czyszczeniem lub naprawa ich bedzie problem co o tym sadzicie ?

ile jeszcze razy bedziesz pytal, masz nerwice natrectw?

kolo jak sie nieznasz to sie zamknij !!!!

sam masz nerwice !!! i kozaku pokarz kiedy sie pytalem czy wtryski hana sa rozbieralne , zegnam

Opublikowano

witam chcialem was zapytac o wtryski hana , poniewaz gazownik powiedzial mi ze te wtryski sa jeszcze malo na rynku i ze sa nierozbieralne czyli z czyszczeniem lub naprawa ich bedzie problem co o tym sadzicie ?

ile jeszcze razy bedziesz pytal, masz nerwice natrectw?

kolo jak sie nieznasz to sie zamknij !!!!

sam masz nerwice !!! i mi kozaku pokasz kiedy sie pytalem czy wtryski hana sa rozbieralne , zegnam

jednak masz nerwice...

faktycznie zegnaj, popros tez admina o usuniecie swojego konta

Opublikowano
  • Autor

witam chcialem was zapytac o wtryski hana , poniewaz gazownik powiedzial mi ze te wtryski sa jeszcze malo na rynku i ze sa nierozbieralne czyli z czyszczeniem lub naprawa ich bedzie problem co o tym sadzicie ?

ile jeszcze razy bedziesz pytal, masz nerwice natrectw?

kolo jak sie nieznasz to sie zamknij !!!!

sam masz nerwice !!! i mi kozaku pokasz kiedy sie pytalem czy wtryski hana sa rozbieralne , zegnam

jednak masz nerwice...

faktycznie zegnaj, popros tez admina o usuniecie swojego konta

to juz wszystko co masz do powiedzenia
Opublikowano

witam chcialem was zapytac o wtryski hana , poniewaz gazownik powiedzial mi ze te wtryski sa jeszcze malo na rynku i ze sa nierozbieralne czyli z czyszczeniem lub naprawa ich bedzie problem co o tym sadzicie ?

ile jeszcze razy bedziesz pytal, masz nerwice natrectw?

kolo jak sie nieznasz to sie zamknij !!!!

sam masz nerwice !!! i mi kozaku pokasz kiedy sie pytalem czy wtryski hana sa rozbieralne , zegnam

jednak masz nerwice...

faktycznie zegnaj, popros tez admina o usuniecie swojego konta

to juz wszystko co masz do powiedzenia

zaloz sobie valteki twoj gazownik bedzie je mogl naprawiac co 5 tys km i nie bedzie mial frustracji...

Opublikowano
  • Autor

niechce tego syfu a po drugie to jeszcze niemam gazownika poprostu pewien gazownik jak do niego dzwonilem to mi powiedzial ze tych hana sie nierozbiera

Opublikowano
  • Autor

No ale Kolego, może ich nie trzeba rozbierać... :cool1:

no tak teraz nietrzeba , ale co bedzie po kilku dziesiecu tys kilometrow jak sie zasyfia ?
Opublikowano

sam mam od 6 miesięcy mam te wtryski i zero problemów, najważniejsze to dobry filtr fazy lotnej a jak przyjdzie Ci je czyścić to jest zakład który czyści kehiny i na pewno też wyczyszczą hanę, bo hana to podróbka kehinów, polecam forum lpg-forum.pl tam znajdziesz dobrego gazownika ze swojej okolicy

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

sam mam od 6 miesięcy mam te wtryski i zero problemów, najważniejsze to dobry filtr fazy lotnej a jak przyjdzie Ci je czyścić to jest zakład który czyści kehiny i na pewno też wyczyszczą hanę, bo hana to podróbka kehinów, polecam forum lpg-forum.pl tam znajdziesz dobrego gazownika ze swojej okolicy

pozdrawiam

ok rozumiem dzieki
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Polecam Hanę sam ją montuję u siebie od roku czasu i żadnych reklamacji a silniczki chodzą miodzio....jak dla mnie najlepszy wtryskiwacz na rynku w bardzo przystępnej cenie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.