Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Moja Kochana Turbaweczka


franio

Rekomendowane odpowiedzi

Troszeczkę historii, moja przygoda z Tą marką zaczęła się w 2005 roku od przecudownego modelu, prawie legendy Audi 80 b4, 2,0 (90 KM) i nie wyobrażam sobie, że mógłbym jeździć czymś innym niż Audi!!!

Obecnie mam turbaweczkę a4 i jest elegancko. Na zdjęciach w wersji zimowej, czyli blachy plus kołpaki :confused4:

Ale w garażu już czekają siedemnastki 225/45/17- przód i 235/45/17- tył.

a4fba038610524a5.jpg

35a2d645d8c507c3.jpg

ee9cc9b63bb64dd7.jpg

a481f7314f404aba.jpg

486060c9e0940b3d.jpg

Wrzucam nowe foty na większym felunku, jeżdzę już pół roku a4- ką i jest cacy :th: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajna seria i wiatraczek na wydechu :thumbup: ale na tych piętnastkach śmiesznie wydląda jak i moja :a4fan: pomaluj klamki i lusterka bedzie ładnie, no kolego myśle że dla naszych :a4fan: 17'' bedzie wystarczające ale jak wiadomo każdy ma inny gust :hi: < pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi tez się wydaje że na 17 będzie wystarczająco posadzona :) co do lusterek i klamek tez bym je pomalował ( u siebie nie malowałem ale moja jest granatowa). i zrobił bym to co ja planuje... zmienił bym tapicerkę albo jakoś ja odświeżył na fotelach jest trochę przetarć . może ktoś podpowie ja można takie coś zrobić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne fotele kierwonica, grzane dupki, przyjemny silnik i z tego co widze przebieg ok 209 000km ;) dodal bym do tego jeszcze ze 100 000 z tego co widze po galce zmiany biegow ... ale jesli stan jest OK to nie ma sie co bac przebiegu :)

wypierz fotele pomaluj klamki i lusterka zmien migacze na biale ;) dokladki tez mozesz pomalowac ( w miare tanie zmiany a auto nabierze swierzosci )

lampy przednie zmien na valeo najlepiej lub fk jesli nie chcesz ori ... a tylne na poliftowe lub jakies ladne nie ori :)

felga 17" - 18" i bedzie lux :D

pokaz jakie kola czekaja w garazu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no krążownik niczego sobie :kox: i ten kolor :P czerwony to czerwony... niema co! poza tym fajny środek, fajne serducho...

przyłączam sie do kolegów: pomaluj lusterka, klamki i zmień "oczka" na valeo :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...