Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Fotele z polifta w przedlifcie


bogdansky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie mam pytanie, jak w temacie wreszcie się udało, kupiłem kubełki grzane i z poduszkami tak jak chciałem, założyłem i jazda jest dużo bardziej ok , jest tylko kilka ale, może ktoś coś podpowie, a mianowicie: wtyczka od poduszek jest inna w polifcie od przedliftu, czy wystarczy tylko przelutować wtyczkę i co trzeba zrobić żeby działało pompowanie lędźwi , obie wtyczki podłączyłem i lipa :embarrassed:, z góry dzięki za podpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtyczka od poduszek jest inna w polifcie od przedliftu, czy wystarczy tylko przelutować wtyczkę

Ty piszesz bo sprawdzałeś czy się domyślasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo wykorzystaj starą wtyczkę 2 pin i dociągnij masę, albo dokup wtyczkę 3pin. Pompowanie lędźwi potrzebny + po załączeniu stacyjki najlepiej przez bezpiecznik i masa, która może być wspólna dla poduch i pompowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtyczkę tak właśnie myślałem ze dokupię, tyko się tak zastanawiałem czy wtyczka z trzema pinami ma trzy kable czy dwa , bo moja ma tylko dwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtyczkę tak właśnie myślałem ze dokupię, tyko się tak zastanawiałem czy wtyczka z trzema pinami ma trzy kable czy dwa , bo moja ma tylko dwa

jak masz dwa kable we wtyczce, to musisz mieć jeszcze jedną wtyczkę (czerwoną) z brązowym kablem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydawało mi się że wtyczka od poduszek jest żółto-fioletowa , ale może się mylę, niech mnie kto poprawi jak coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Airbagi:

dwie kostki pod fotelem kierowcy jedna czerwona z kablem brązowym (masa), druga żółta z dwoma przewodami biało-niebieski i biało-brązowy

czyli tniesz stare wtyczki od Airbagow i podłączasz pod nową wtyczkę biało-niebieski z niebieskim i biało-brązowy z białym i brązowy z brązowym z nowej kostki

pod fotelem pasażera masz inne kolory tzn. żółto-brązowy i żółto-niebieski no i osobno brązowy a we wtyczce poliftowej są przewody biały, zielony i brązowy i teraz podpinasz żółto-niebieski do zielonego, a żółto-brązowy do białego no i brązowy do brązowego

Pompowane lędźwie i grzane d*py:

kupiłem ori wiązki i rozłożyłem jak w oryginale w aucie, do tego trzeba podłączyć pod bezpieczniki

grzane d*py pod stałego plusa zabezpieczone bezpiecznikiem 30A

lędźwie chyba też dawałem do stałego plus i zabezpieczyłem bezpiecznikiem 5A

[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 07:56_________________________________________________ważna rzecz to zabawa przy airbagach na odłączonym aku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...