Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Żólte halogeny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no ja mam 3 000 K :wink4:

wrzuć fotki jak to wygląda w dzień i w nocy :naughty:

078f73ed683be9dfmed.jpg

88d8f115a8f980admed.jpg

3de885839efae3ccmed.jpg

fotki są pod różnymi kątami-normalnie,to żadna rewelacja,jeśli chodzi o lans,ale robią robotę podczas mgły i deszczu w nocy :naughty::wink4:

ciekawe czy jakby włożyć to jako żarnik od mijania czy by się czepiali :gwizdanie:

Opublikowano

jest też opcja włożyć żółte żarówki - zawsze to taniej niż żarniki, poza tym chyba łatwiej dostępne :wink4:

mam takie w długich i w nocy dają radę :naughty:

20110610089.jpg

20110610090.jpg

Opublikowano

dsc9586d.jpg

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano
  • Autor

jest też opcja włożyć żółte żarówki - zawsze to taniej niż żarniki, poza tym chyba łatwiej dostępne :wink4:

mam takie w długich i w nocy dają radę :naughty:

20110610089.jpg

20110610090.jpg

no też ciekawie to wygląda, ładny kontrast :wink4: ja u siebie postojowe wymieniłem na zwykłe żarówki z niebieskim filtrem i mają jaśniejszą barwę

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

a gdzie można dorwać żółte żarówki ?? bo na allegro szukałem i nic a u mnie tylko xenon maja :)

na allegrze były, od tego gościa brałem swoje, nie wiem czy ma jeszcze h7 :mysli:http://allegro.pl/listing.php/user?category=623&us_id=13285834

one świecą na żółto, ale same żarówki nie są do końca żółte

na foto porównanie za philipsem blue-vision

20110610088.jpg

_________________________________________________

EDIT

dokładnie takie mam w długich

http://allegro.pl/zarowki-h7-12v-100w-30-gold-variant-i1753927780.html

Opublikowano
  • Autor

ja takich rzeczy na allegro szukam w wyszukiwarce jako cult, oldschool, retro czasami tez mozna znalezc takie zolte kondomki na zarowke ale nie wiem jak to w praktyce

Opublikowano

bańki widziałem ale to na h4 i za dwie 100zł to lekka przesada

dzięki wielkie za namiar :)

ja ostatnio dorwałem dwa komplety za 30zł takich rainbow fajne wygladaja i świeca na kolorowo :decayed:

Opublikowano

widzisz takie auto w nocy i się zastanawiasz czy to nie UFO przypadkiem

Opublikowano

widzisz takie auto w nocy i się zastanawiasz czy to nie UFO przypadkiem

dokładnie i ciekawość cię zżera :decayed::tongue4:

masz jakieś fotki?

Opublikowano
  • Autor

nie ale mogę zrobić :wink4:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 10:27_________________________________________________5s6tl.jpg

fei8if.jpg

fef1mr.jpg

2i7lg84.jpg

2aj466q.jpg

ciekawy efekt :good: ,ciekawe czy dostanie się taką H7 i jakby to w soczewce wyglądało :naughty:

Opublikowano

nie ale mogę zrobić :wink4:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 10:27_________________________________________________5s6tl.jpg

fei8if.jpg

fef1mr.jpg

2i7lg84.jpg

2aj466q.jpg

ciekawy efekt :good: ,ciekawe czy dostanie się taką H7 i jakby to w soczewce wyglądało :naughty:

to są przecież h7 a w soczewce to sprawdzę i zrobię foto :)

Opublikowano

mi się to nie widzi,ale jak kto woli :wink4: a zrób jeszcze fotki noca i zza kierownicy

Opublikowano

co do właściwości świecenia np. w deszczu to wątpię w ich skuteczność

Opublikowano

Słaboo, jeszcze te ledy w zderzaku :confused4:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Bartek widze na jednej fotce ze Ci jeszcze tej folii zostal.... jak cos to ja odkupie bo niechce mi sie zamawiac, o ile oczywiscie jej nie potrzebujesz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

odstąpię Ci kawałek :wink4:

Opublikowano

dziekowac :good: zgadamy sie na jakims spocie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.