Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Urządzenie do centralnego zamka


smashing

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym się dowiedzieć co to za urządzenie. Domyślam się że to od centralnego zamka lecz zastanawiam się od czego jest czarny kabel który nie jest do niczego podłączony ta czarna wtyczka i te białe przełączniki. Nie mam żadnego dzwięku przy zamykaniu i otwieraniu drzwi pilotem a wydaje mi się że powinienem mieć. Proszę o odpowiedz tych którzy mają podobną instalację. nadmieniam że wszystko działa mi dobrze oprócz tego dźwięku

Bez_nazwy_1.jpg

Syrenki niestety nie mam a chciałbym ją mieć tylko gdzie podłączyć...?

tutaj jest schemat z którego niestety nic nie rozumiem.

http://www.carsystems.at/links/MontageGemini/7039E-UK.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w google gemini alarm system wyskoczy Ci strona producenta i tam masz opisane systemy. Powinieneś mieć syrenke jeszcze bo z tego co widziałem to w każdym zestawie jest syrenka. Tam powinny tez być instrukcje do pobrania ale te włącznik są pewnie do uruchamiania kolejnych czujników np. ruchu, położenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny przewód zaznaczony przez Ciebie to antenka centralki, ze schematu wychodzi że centralka obsługuje tylko kierunki, a syrenki nie przewidziano, czarna wtyczka, nie doszedłem co to ale wygląda na zasilanie diody sygnalizującej uzbrojenie alarmu.

Ja to widzę tak :wink4:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 10:27_________________________________________________i jeśli po zamknięciu i otwarciu migają ci kierunkowskazy to można tu się załapać i podpiąć syrenkę taka najzwyklejszą z alledrogo

acha i te przełączniki nic tam nie ruszaj są funkcje centralki chodź by możesz wybrać sterowanie zamkiem, pod zamek taki jak w audi czy np jak w golfie IV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...