Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Rysa na drzwiach


Tapek01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś wjeżdżając do garażu lekko zahaczyłem prawymi drzwiami kolegi GOLFEM II ma do mnie pretensje a sam nie wsiadł bo się bał.

rysa jest dosyć gruba. chcę to zrobić sam bo jest ona na 4-5cm gruba, na parę mm głęboka.

teraz co muszę kupić żeby to ładnie zrobić na pewno będzie to szpachlowane tak mi się zdaje. Poproszę o wypisanie mi co będzie potrzebne i jak zrobić po kolei. Bo malowanie to będzie na końcu. Pozdrawiam Dawid

Ps: jeszcze chciał bym się dowiedzieć ile wyjdzie mnie za materiały które muszę użyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej sobie odpuść robienie samemu bo będzię więcej szkód z tego i oddaj to fachowcowi do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobisz to samemu to kolega będzie miał jeszcze większe pretensje do ciebie. Zaoszczedzisz moze 100zł robiąc sam a do tego się narobisz i efekt bedzie opłakany tak, że będziesz musiał i tak dać do lakiernika który to bedzie musiał poprawiać.

To takie moje skromne zdanie.

A poza tym jak rysa może byc kilka mm głęboka jak lakier na aucie mierzy sie w mikronach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym jak rysa może byc kilka mm głęboka jak lakier na aucie mierzy sie w mikronach :wink4

Pewnie kolega wgniotke ma i dlatego tak gleboko. Bez szpachli sie nie obejdzie. Jak nie masz doswiadczenia to sie nawet za to nie bierz bo wiecej szkody niz pozytku z tego moze byc. Drzwi do malowania cale fachowcowi zlec i po klopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Ciebie finansowo to może wynieść ok100 plnów,a kolege na poprawki po Tobie cztery razy więcej.Więc takie moje zdanie daj tą robote odrazu fachowcowi może zapłacisz ze dwie stówki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...