Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z szyberdachem.


TomsoN88

Rekomendowane odpowiedzi

a więc otworzyłem sobie normalnie szyberdach lecz gdy chciałem go zamknąć to już nie dało rady cofnął się i nie chce się ruszyć słychać tylko jak silniczek pracuje rusza się ze 1 cm jest jakby jakiś przeskok i się cofa pojechałem do kolegi i mi tam zajrzał domknął go ale jest z jednej strony opadnięty powiedział mi że tam jakiś plastik pękł i go blokuje miał może już ktoś taki problem ?? jak tak to gdzie mogę dostać do tego części ?? Dzięki za pomoc !!

[mod]Gdzie jest prefix!? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu. Proszę się zapoznać z regulaminem.[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ten problem który ma autor i też patrząc na dach widać jak jedna strona jest zapadnięta i co jakiś czas musze podnosić szybę ampulem. A wszystko zaczęło się gdy pewngeo dnia jadąc szyberdach sam się otworzył i nie mogłem go zamknąć, zamkną się dopiero gdy pokrętło którym się zamyka/otwiera było w pozycji lekko przekręcone do opcji otwierania. Pomyślałem że może sie po prostu rozregulowało, ale po kilku dniach otworzył się sam i już nie mogłem go zamknąć, choć słychać było jak silniczek pracuje. Aby zamknąć musiałem pomóc sobie kluczem ampulowym. Z mojego punktu widzenia nie pomoże w tej kwestii odłączenie akumulatora ponieważ wina leży po stronie jakiegoś mechanizmu, ale mogę się mylić, więc zwracam się z prośbą o pomoc i odświeżenie tematu. Co radzicie w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem jest z plastiku, jaka może być przyczyna, czy można to skleić, czy w działaja na nie większe siły które moga zpowodować powtórne pęknięcia, czy może najlepiej od razu dokuić tą część. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. ja tez mialem problem z szyberdachem mianowicie sam sie otwieral zamykal niekiedy nawet nie reagowal na pokretlo itp ale u mnie problem tkwil w mechanizmie gdzie to pokretlo chodzi a mianowicie te styki co tam sa byly chyba zasniedziale albo zabrudzone i robilo sie co chcialo. po wyczyszczeniu tego szyber dziala jak nowy nic sie nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...