Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Tylne lampy ala dymione :)


danielo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam klubowiczów :hi: czy ktoś z Was robił sam dymione lampy.Szukam po forum ale nic nie znalazłem.Kupiłem w sklepie specjalny spray do tego ale niewiem jak się za to zabrać.Pomoże ktoś. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej firmy spray kupiłeś? musisz lampy dokładnie umyć odpowiednim specyfikiem a potem siknąć bezbarwnym Primerem (specjalny podkład do plastików) potem w zależności od pożądanego przyciemnienia siknąć lampy, nie zrób zacieków, ja jak malowałem to postawiłem obe lampy obok siebie żeby powłoka była zbliżona co do grubości

ja używałem Folia-Tec ale Motip ma też odpowiednie zestawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malowałem mnóstwo juz lamp wystarczy dobrze odtłuścić i malować. Dobrze wymieszac , robić w zamknietym pomieszczeniu. Najlepiej zdemontowac lampy i nakładać równomiernie cienkie wartwy. Malujesz jedna lampe potem druga odczekujesz jednego papierosa i nastepna az do efektu jaki chcesz uzyskac. Powodzenia. Jak cos pytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używałem motipa bez podkładów (warunek-dobrze odtłuścić), trzymał się cztery lata potem sprzedałem auto

co do samego malowania to tak jak kolega wspomniał wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale ja niepalący :confused4: po jakim czasie można je spowrotem zamontować wystarczy 24h? :mysli: Jutro zerknę jakiej firmy jest ten spray.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam motipa i tez dobrze dymil ale kierunki pamietaj zeby nie przesadzic bo co mile dla oka po malowaniu to jak zaswieci moze byc cienko widoczne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam takie pytanko uzywal ktos moze takiego spreyu do lamp?

http://allegro.pl/lakier-spray-do-kloszy-lamp-czerwony-i1675326894.html

szybciej mialem pomalowane lampy na czarno ale sprey byl z firmy E-tech"super jakosc"kupilem go na e-bay-u ale jak teraz chcialem zamowic to wszyscy mi pisza ze do Irl nie wysla bo to puszka pod cisnieniem i to zabronione,bede w Polszy i zastanawiam sie czy warto kupic tej firmy czy jets ok?

z gory wielkie dzieki

pozdrawiam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje, fajny bajer, o ile uzywa się go rozsądnie.

Sam nigdy tego nie uzywałem, ale słyszałem ze działa tak jak powinno ;)

Tylko lepiej kupic cos pozadnego i markowego jak mamy wymazać sobie tym lampy. Jak myslisz, jakie koszta będą większe,

te od butelki plynu za 20 zł? Czy te od wymiany lamp xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucił by ktoś zdjęcie jak wyglądają tyle lampy po zadymieniu własnej roboty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w b6 nie będzie problemu z oklejeniem tylnych lamp ????

Jaka cena tej foli i czy są różne odcienie ??? chciałem taki lajtowy możecie przesłać jakieś stronki gdzie są dostępne ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się zdecydował na max ściemnienie bo tak jak tutaj wyglądają jakby były brudne - średnio mi podchodzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...