Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szerokość felgi, a rozmiar opony


skalarx

Rekomendowane odpowiedzi

czy na felgę 7,5J 16" ET37 5X112 mogę założyć oponę 205/55 16". czy ta felga nie jest za szeroka do takiej opony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg katalogu do audi a4 powinna być felga 7j z oponą 205/55/16, wiec mysle ze i na 7,5j powinna wejsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna wejść :) Z tego co widziałem to wiekszośc fel na allegro ma 7.5 J :mysli:

A tak poza konkursem to żeby zrobić "german stajla" to trzeba min jaką oponkę do jakiej feli ? Fela szersza od opony musi być chyba :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna wejść . A tak poza konkursem to żeby zrobić "german stajla" to trzeba min jaką oponkę do jakiej feli ? Fela szersza od opony musi być chyba :mysli:

chodzi ci o naciagniecie gumy ? :)

np do 14" 8j opona 185/45 lub 195/40, palnik i naciagasz :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie 205 na 7,5 cala to norma :P jakby miała z 9 to moze trocheby sie naciagnęła :P

ale na 7,5 cala i tylko oby opona miała rant ochraniajacy felge to sie ładnie ułoźy :P

[br]Dopisany: 28 Styczeń 2008, 14:04 _________________________________________________i nie palnik :P do naciagania tylko inflator :P czy jakos tak

zakładałem tak opony :P bo na 7,5 claa nie chciała najsc 185/45 :P trzeba było dmuchnac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o naciagniecie gumy ? :)

np do 14" 8j opona 185/45 lub 195/40, palnik i naciagasz :thumbup

Si, ale jak to zrobić w przypadku felgi 17' :przebiegly: musi być fela z rantem ? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej guma 17 i 205/40/17 :P idze założyć :) bez wspomagaczy

problemów torch ejest z 195/40/17 :) na 8 cali ciezko juz załozyc ale idzie

jak na 9 cali kolega załozył 175/50 :P

7ac4c34f1cbc0695med.jpg

po co z rantem naciagnięcie wyglada dobrze na kazdej feldze :P

tylko musi byc niska opona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co z rantem naciagnięcie wyglada dobrze na kazdej feldze :P

tylko musi byc niska opona :)

i najlepiej jak felga ma małe ET :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to sie podoba :drool:

A takie naciąganie jest w pełni bezpieczne ..nic sie z tą oponką nie dzieje ? :mysli:

Ciekawe jaby to wyglądało na A4 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem , ale na tamtych fotkach mało jest takich A4 z max naciągnietymi oponkami :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wyglądają idealnie :) Tylko na fele z rantem trza polowac bo na inne to lipa wyjdzie chyba :przebiegly:

co w przypadku jak ET będzie za małe , znowu ocieranie o nadkole :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jezdziłem w clio na 8 calowych i na 195/45 :P i było super jak złapąłem kapcia :P to nawet o tym nie wiedziąłem

zeby naciągnieta opona fajnie wygldała to trzeba miec auto zdrowo na glebie i najlepiej na gwincie ;P [br]Dopisany: 28 Styczeń 2008, 15:54 _________________________________________________tylko 17 zeby ładnie naciągnąc opone to musi miec z 9 cali :P zeby naciagną 225/35/17 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yy ja dla mnei profil za niski :chytry: I chyba raczej przy dośc duzym załadunku może oponka trzeć o ranty , nie przeżył bym tego koljny sezon :wallbash:

[br]Dopisany: Styczeń 28, 2008, 04:02:47 _________________________________________________Na felach Porshe Turbo było by fajnie z oponkami naciągniętymi :)

http://allegro.pl/item299692737_hardtop_porshe_911_kolor_granatowy.html

, ale 16 :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz ze 16 cali to zazwyczj były 6 i 8 cala albo 7 i 9 cala :P kozak to jest mieć 8 i 9 cali :P pieknie to wyglada na feldze C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a gdzie wzgledy bezpieczenstwa? liczy sie tylko lans?

Zastanawiacie sie ze mozna nie tylko siebie ale i kogos zabic? [br]Dopisany: 28 Styczeń 2008, 19:21 _________________________________________________

czy na felgę 7,5J 16" ET37 5X112 mogę założyć oponę 205/55 16". czy ta felga nie jest za szeroka do takiej opony?

na 7JX16 mozna zalozyc 205 do 215

na 7,5JX16 215 do 225[br]Dopisany: 28 Styczeń 2008, 19:35 _________________________________________________przy wyborze szerokosci opon trzeba sie glownie kierowac danymi producenta opony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...