Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Drzwi kierowcy a oświetlenie wnętrza


rafalx11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuje schemat związany z oświetleniem wnętrza kabiny po otwarciu drzwi kierowcy . Mam z tym problem porostu po otwarciu drzwi nie zapala się lampka oświetlenia kabiny , podświetlenie elementów licznika ( godzina , data i kilometry ) lampka podświetlenia nóg oraz czerwona w drzwiach kierowcy , niema także na Fisie informacji o otwartych drzwiach , to samo się dzieje po otwarciu bagażnika , brak oświetlenia po otwarciu klapy oraz nie ma informacji na fisie . Dodam ze pozostałe drzwi działają normalnie , tylko tylna klapa i drzwi kierowcy .

Pozdrawiam :hi:

A4 Avant 2000 r 1.9 AVG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek sprawdź bezpieczniki. Jeśli wszystkie są sprawne to zdejmij boczek drzwi kierowcy i sprawdź styki w zamku i kabelki z zamka do ramki złączek, która znajduje się w lewym słupku zaraz przy rączce do otwierania maski (pod plastikowym boczkiem, który jest przykręcony na 2 wkręty). Z drzwi wychodzą 4 złączki, które idą ramki. Sprawdź ich połączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do klapy to musisz rozebrać jej tapicerkę bo z tego co się orientuje to czujnik jej otwarcia znajduje się w zamku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapę już rozbierałem i sprawdzałem krańcówkę w zamku i jest ok . Wyśle ze coś jest albo w wiązce albo może jakieś przekaźniki . Nie mogę tez przez Vaga wejść na moduł komfortu czyżbym go nie miał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem wszystko i nic . Szukałem modułu komfortu i nie mam go . Wszystkim steruje chyba pompka centralnego . Kiedyś znajomemu sprawdzałem pompkę i zaświeciło się światło w bagażniku choć pompka była z innymi numerami . Może tak szwargolić wszystko moja pompka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...