Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Czym ruzni sie EGR o nr 038 131 501 J od EGR o nr 038 131 501 G ??


sumoss

Rekomendowane odpowiedzi

witam jak w temacie mam problem bo w moim samochodzie zaczol tak dziwnie chrupac (rechotac) na wolnych obrotach egr a zalozony mam taki z numerem 038 131 501 G a znajomy ma sprawny egr o nr wlasnie 038 131 501 J tylko ze on pochodzi z passata i chcialem zapytac czy spokojnie moge zalozyc ten od passata z innym nr czy nie bardzo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie jestem pewien ale najprawdopodobniej 131km[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 13:26_________________________________________________szukam po allegro ale wszyscy pisza ze to nie ma ruznicy ile koni bo pasuje do wielu modeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest z passata 131KM to nie podejdzie bo średnice ma większa i jest na szybko złączkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w sumie jak bm podjechal do niego i porównal dokladnie to to ze jest J zamiast G u mnie na koncu w nr to w niczym by nie przeszkadzalo ??[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 13:32_________________________________________________mój jest identyczny jak ten co wysłałeś tez od gory tego zaworu odchodzi rurka od tej gruszki z boku czarnej odchodzi rurka mocowanie na 3 sruby i od dolu mocowanie rurki na dwie sruby [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 13:34_________________________________________________a jeszcze jedno z takim chrupiacym zaworem mozna jezdzic czy raczej nie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak jest identyczny i do tego znajomy to zakładaj. jak będzie wsio ok to zapłacisz a jak nie to oddasz i problem z głowy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycignij zawor i sprawdz kolektor moze trzeba bedzie wyczyscic :)

Tu masz temat jak to zrobic http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=83037.15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój jest identyczny jak ten co wysłałeś tez od gory tego zaworu odchodzi rurka od tej gruszki z boku czarnej odchodzi rurka mocowanie na 3 sruby i od dolu mocowanie rurki na dwie sruby

jeśli masz taki jak ten z linka z allegro to ktoś wcześniej coś przymodził :gwizdanie:b

a jakie masz mocowanie rury głównej ?

egr z ajm ma rurę (kolanko gumowe na opaskę)

1289375167

egr z 131konnego np awx (kolanko gumowe jest na szybko złączkę)

EGR7372D_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam kolanko gumowe na opaske[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 21:47_________________________________________________e tam byk nigd nie bylem orlem z ortografi wazne ze kazd wie o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...