Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Gaz w silniku 2,0 fsi ??


mor2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam w planie zakup Audi a4 b6 2,0 fsi no i w dalszym planie myślę o gazie ale słyszałem że są problemy bo tam jest bezpośredni wtrysk. Wyczytałem że jest montowany gaz IV generacji że niby spala gaz z benzyną w stosunku 90%gaz, 10% benzyna żeby nie popalić wtrysków. Ma ktoś taką instalację i co o tym myślicie warto instalować czy nie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki temat już na forum pojawił się - na chwilę obecną nie opłaca się montować tych instalacji.

Po pierwsze podczas jazdy faktycznie jest "mieszanie" paliw (przełączanie benzyna/LPG), po drugie te instalacje są dość drogie.

[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 13:25_________________________________________________O ile się nie mylę nikt na Forum nie posiada takiego "tandemu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki temat już na forum pojawił się - na chwilę obecną nie opłaca się montować tych instalacji.

Po pierwsze podczas jazdy faktycznie jest "mieszanie" paliw (przełączanie benzyna/LPG), po drugie te instalacje są dość drogie.

[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 13:25_________________________________________________O ile się nie mylę nikt na Forum nie posiada takiego "tandemu".

Mozesz zalozyc instalacje LPI, rozruch i jazda tylko na LPG. Gaz podawany wtryskiwaczami PB. Koszt okolo 6500 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do bezpośredniego wtrysku jest instalacja LPDI Vialle. Ale do 2.0 fsi, chyba na razie nie ma. W każdym razie nie w Polsce. Są tylko do mniejszych silników. Tutaj jest lista silników, do których są instalacje http://autonagaz.com.pl/APLIKACJE_LPdi-29m.html

Wg moich ostatnich informacji to cena jest 7800, a więc zaporowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...