Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Konsekwecje kasowanie błędów....


SZYCHA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytskich speców od VAG`a !

Przejrzałałem całe 38 stron postów i nie znalazłem jednego....

Jakie są konsekwencje kasowania błedów typu:

1. czujnk położenia pedału przyspieszenia (777)

2. włącznik Kick-down (660)

3. obwód wejściowy prędkości silnika (czujnik RPM) brak sygnału (529)

4. Brak połaczenia elektrycznego silkik- skrzynia biegow (545)

5. Sterownik silnika (1314)

6. Wyłączenie pompy zamka centralnego (1367)

Audiolka pomyka bez zastrzezeń niczego nie naprawiając usunąłem błedy wcześniej oczywiście robiąc (print screeny)

Czy błedy pojawią się powtórnie ?

Ale nie sztuka "oszukać" własne autko, co powinienem zrobić z błedami wymienionymi wyżej.

Proszę o konkretne odpowiedzi.

Panowie jak czytam dziesiątki postów to widzę że jest masa "speców od nabijania sobie licznika postów" odpowiadając typu a ten temat to był 100 lat temu na stronie takiej i takiej... ot mądrość życiowa :foch:. Jasną rzeczą jest że pożądek musi być i nalezy "ganić" tych którzy czytać nie umieją. A co będzie gdy np. temat VAG - diagnostyka rorośnie się do 234 stron i masz waść problem, żona, góry kumple z piwem czekają a ty w pocie czoła by swe :audi: naprawić przed wyjazdem czytasz po 1000 postów i nic.

PROSZĘ WYBACZYĆ MI ZA DYGRESJE. :hi:

Z góry dziekuje za pomoc :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli tylko wykasowałeś błędy a nie usuwałeś ewentualnych przyczyn ich powstania(jesli takie nadal są) to błędy zapiszą się ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, nie ma mozliwosci ze oszykasz swoje auto :D bledy ktore masz moga pochodzic z odleglej przeszlosci, i nie ma sensu przejmowac sie nimi jezeli nie pojawia sie po ich usunieciu, np ja jakis czas temu usunalem wszstkie bledy jakie mialem (pierwsze skanowanie) po jakims czasie pojawily sie bledy znow, przerazilem sie, sonda lambda do wymiany, jednak usunalem blad i juz sie nie pojawial, czyli nie zawsze usterka ktora pojawia sie w komputerze jest usterka do usuniecia, poprostu chwilowa niedyspozycja ktoregos z podzespolow zapisuje sie w ECU i bez usuniecia bledow wciaz tam beda. nie musisz sie obawiac zadnego usuwania bledow. jezeli sa permanetne pojawia sie od nowa i wtedy trzeba bedzie to naprawiac. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ot ciekawostka.

Skasowałem wszystkie i ot po dniu jazdy sprawidziłem i pokazało się w ELEKTRYKS SILNIKA

natępujący błąd:

1 Znalazłem Błąd:

18062 - 0řs)ü߸˛yQ<Pç^)[ÍejĽŚEvsGR'!>k*7ě"XUUK"‘1>Á!{

35-00 - Unknown Error Elaboration

.........i co to u pieruna jest :kox:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy błedy pojawią się powtórnie ?

Ale nie sztuka "oszukać" własne autko, co powinienem zrobić z błedami wymienionymi wyżej.

tak ..

masz usunac przyczyny pojawiania sie błedów w ECU ... inaczej prawdopodobnie beda pokazywac sie znowu ... [wczesniej czy pozniej]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...