-
[B5 ADR] Pompa oleju
sama robota czy razem z pompą ?
-
[B5 ADR] Pompa oleju
czy wykręcenie pompy wiąże się z rozebraniem połowy auta jak przy wymianie rozrządu? ile zajmie sprawnemu mechanikowi wymiana pompy oleju w adr`ze ? (pytanie głupie - ale nie znam sie na tym a wszystkie obiawy wskazuja że musze zmienić)
-
[ALL B8] A4 brak mocy trzęsie buda
dane auta jak w treści: Model: A4 B5 Silnik: APT 1.8 125PS Rodzaj napędu: FWD Nadwozie: Limuzyna Rocznik: 1994
-
[B6 AVF] Jak zmienić numer VIN w airbagu!?
oczywiście auto kupiłeś bezwypadkowe?
-
[B5 ADR] Brak połączenia
pomyłka jak pisze kolega powyżej - 4.9 a nie 2.5
-
[B5 ADR] Brak połączenia
mam to samo , auto tez z 98r sprawdz polski vag 2.5 u mnie częśc modułów chodzi, vag-com niestety wcale nie laczy sie z autem
-
[B4 1Z] Problem z połączeniem się poprzez VAG-COM
witam mam problem z połączeniem przez vag com... kabel od viakena połączył sie z fabią 2002, polo 2003 a nie idzie z a4 ADR 09/1997... gdzie może tkwić problem? dodam że polski vag 4.9 normalnie się łaczy... początkowo myslalem że to wina kabla - miałęm niebieski made in china, ale na nowym kabelku od viakena jest ten sam problem
-
[B5 ADP] Woda z klimatyzacji - czy to normalne że tak dużo ?
możliwe
-
[ALL B5] Który kabelek w kostce odpowiada za zasilanie wzmacniacza antenowego ?
http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm wyciągnij radio i po kostce dojdziesz, opis złącz masz w linku powyżej
-
[ALL B5] [ALL B5] Chorus/Concert - menu serwisowe
możliwe jest strojenie ręczne chorusa czy tylko automatyczne?
-
[ALL B5] Który kabelek w kostce odpowiada za zasilanie wzmacniacza antenowego ?
jeżeli w avancie w podsuficie 'juz" nie ma wzmacniacza tylko radio słabo gra na golym przewodzie z batem to separator poprawi odbiór radia? jak zwmocnić sygnał ?
-
[ALL] Podłączenie anteny - wzmacniacz antenowy
witam! wymontowałem zepsuty wzmacniacz z podsufitki (avant) podłaczyłem nowa antene bezpośrednio do radia - antena bez wzmacniacza radio seryjne - audi chorus radio w miare dobrze odbiera w większych miastach gubi stacje poza miastem czy separator antenowy http://www.allegro.pl/item664113697_wzmacniacz_separator_antenowy_vw_seat_skoda_audi.html rozwiąże problem?
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
wyjmij i przeczyść czujnik temp. u mnie pomogło
-
[ALL B5] Polski VAG 4.9 vs. Vag-Com 311.2 - problem z odczytem
witam ponownie.... czy ktoś wie może dlaczego vag-com w żadnej wersji nie wchodzi w grupe "silnik" ? - brak połączenia (poza tym łaczy sie z abs, radio, klima...) polski vag 4.9 bez problemu wchodzi w w/w blok...
-
[ALL B5] Jaki software do diagnostyki BRC SEQUENT 24 ?
jakiego software używacie do diagnostyki brc sequent 24 ?
husain
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta