Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Nie działają dwie wskazówki na zegarze.


Chowix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dziś się zorientowałem że nie działają mi dwie wskazówki (temperatury i paliwa) najpierw myślałem "kur.. zaś tankować?!"

a tutaj po 30min jazdy "nie zagrzał się na zegarach" w nawiewach ciepełko leci, zatankowałem 10L tak więc powinno się dźwignąć.

Od czego zacząć ? I czy można to naprawić ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnij vaga.jeśli błędów nie będzie to sprawdź pływak w baku może sie przepaliła ścieżka i nie wskazuje a temperatura może padł czujnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak vagu.[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 14:12_________________________________________________poza tym chodzi o 2 zegary. Temperatura i paliwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnij vaga.jeśli błędów nie będzie to sprawdź pływak w baku może sie przepaliła ścieżka i nie wskazuje a temperatura może padł czujnik

Jeśli by błędu nie wskazał, to zawsze można zrobić output test vagiem, wtedy dowiesz się czy wskaźniki, kontrolki i lcd działają

W 80 jak te dwa wskaźniki przestawały działać winowajcą był stabilizator 5V na płytce licznika, ale tu konstrukcja jest zupełnie inna.

Jak razem przestały działać to możesz zacząć szukać fach-mana od naprawy liczników bo to raczej nie jest kwestia pływaka, przy okazji, jak masz laptopa, to warto kupić jakiś VAG, choćby z 'Biedronki'

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, nie warto naprawiać lepiej już kupie z FISem, ale dziękuje za dobre rady ! Czas jeździć na kilometry :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...