Miejsce parkingowe przy stadionie śląskim w Chorzowie

taktuś

Nigdy nie byłem na żadnej imprezie na śląskim, nie byłem też w Chorzowie :embarrassed:

a zamierzam się wybrać w maju na koncert organizowany na śląskim

będzie czesać metallica

i tu pytania:

czy parkingi są płatne

czy są strzeżone

czy przy kilkudziesięciotysięcznej publice nie będzie problemu ze znalezieniem miejsca

czy parkingi cieszą się złą/dobrą sławą ( jak niektóre parkingi przy szpitalach)

czy lepiej postawić auto gdzieś indziej i dojechać na śląski autobusem :decayed:

ślązaki podpowiedzcie :thumbup:

Też jadę :evil: Na śląskim autem byłem raz, w 2005r. na koncercie Iron Maiden. Z zaparkowaniem auta nie było problemu ale przyjechaliśmy chyba już gdzieś przed południem. Ten parking gdzie ja parkowałem był płatny (10zł o ile dobrze pamiętam), znajdował się przy samym stadionie, a czy był strzeżony to nie mam pojęcia. Jeśli przyjedziesz odpowiednio wcześnie to z miejscem parkingowym nie będzie problemu. A co do bezpieczeństwa to już niech wypowie się ktoś miejscowy (mi poloneza wtedy nikt nie ukradł :kox:).

i tu pytania:

czy parkingi są płatne

parkingi na takich imprezach są zawsze płatne , obok jest carefur , bezpłatny niestrzeżony

czy są strzeżone

strzeżonych raczej nie ma przed stadionem , przed carefurem jest jeden (niewielki )

penie będzie

cały chorzów jest zły :D a tak poważnie to pewnie będzie wysyp złodziei

ja bym proponował Silesia City Center ,mają dwa parkingi strzeżone, ale ja parkuje na normalnych i nic sie nie dzieje, i podjechać jakieś 2-3 przystanki tramwajem