Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Obniżenie auta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Moglibyscie zaproponowac mi jak obnizyc i utwardzic zawieszenie, aby mozna bylo pewniej pokonywac zakrety. Jaka sume na to bede musial przeznaczyc.

Opublikowano

Tak jak szybko obniżysz i utwardzisz tak szybko będziesz chciał mieć spowrotem serie - polskie drogi nienadają sie kompletnie na sportową zawiech - ale to moje zdanie

Opublikowano
Witam

Moglibyscie zaproponowac mi jak obnizyc i utwardzic zawieszenie, aby mozna bylo pewniej pokonywac zakrety. Jaka sume na to bede musial przeznaczyc.

...mocno odradzam...kolega ma Corse Sport..jest obnizona+mega twarda...tym sie jezdzic nie da...kregoslup chrupie na dziurach...

Pozdrawiam.

Opublikowano

kolega elMatadore ma obniżony zawias i mu pęka ścianka grodziowa pod maską bo nie ma rozpórek. Więc odradzam na polskie warunki taki zabieg.

Opublikowano

Mam dokladnie ten zawias (-40mm). Zaplacilem za niego 1150 z i jestem bardzo zadowolony. Nie sluchaj tych, ktorzy twierdza ze takim autem nie da sie jezdzic po drogach :razz: Ja czuje komfort w aucie :mrgreen:

Opublikowano

Ja czuje komfort w aucie :mrgreen:

Dobrze że masz chociaż poczucie humoru :mrgreen:

Opublikowano
Ja czuje komfort w aucie

Byc moze bo to nie jest jakies super twarde zawieszenie

Opublikowano

Podobno kit Supersporta nalezy do twardszych, ale np. w Mini Cooperze S zawias jest jeszcze twardszy (tu jest dopiero jazda :mrgreen: )

Opublikowano

panowie powiem tylko tyle

jeździłem spory czas MK II na właśnie gwincie SuperSporta (około dwa lata)

do tego miałem założone felgi RSL 14calowe (szer. 8 cali przod i 9 cali tył)

prześwit pod autem od najniższego punktu 5/6cm

no i własnie , jeździłem dwa lata, pomieście, po polsce, nawet byłem nim na zlocie w czechach

i nie ma najmniejszego probelmu z jazdą tylko trzeba umieć

ci którym pęka buda znaczy ze mają niezłe rozbitki

poza tym jak dla mnie było to niezły czas zabawy i przyjemne doświadczenie

teraz śmigam Audi bo zachciało mi się już czegoś wygodniejszego

tak więc nie ma najmniejszego problemu z obizeniem audi i wcale nic nie bedzie "pękało"

dlaczego nie wypowie się ktoś kto tego doświadczył tylko dyskutanci którzy niby gdzieś coś widzieli, słyszeli itp.

podsumowując Slawek84, jezeli masz ochote to bez problemu montuj i smigaj

Opublikowano

ja podobnie jak zdeniu (może nie aż tak hardcorowo 5cm :twisted: ) ale śmigałem 5 lat golfem twardym i niskim i nawet moja kobieta potrafiła nim jeździć, jak przestrzega się pewnych zasad wszystko jest OK.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.