Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pomocy, tylne zawieszenie


haupek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem posiadaczem adui a4 b5 adr i kupilem te auto z obnizonym zawieszeniem ale okazalo sie ze sa do wymiany tylnie amortyzatory wiec mechanik wymienil mi je lecz jak na moje wymienil je na zwykłe sashs. Teraz problem jest tego typu ze jak zaladuje auto to opony(225/40/R18) obcieraja mi o nadkola. I niemam pojecia czy do wymiany sa sprezyny poniewaz sa juz miekkie czy ten amortyzator na sportowy. Nie mam pojecia o ile jest obnizone autko jak tylko zrobie zdjecia odrazu wstawie, wydaje mi sie ze bedzie kolo -40.

Pomozcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc :hi:

moim zdaniem musisz wstawić sportowe sprężyny najlepiej orginał 1BE miałem takie ale niedawno sprzedałem ale na allegro pełno ich jest. Sprężyny sa niższe ale i twardsza dlatego nie powinno ci po ich wymianie ocierać o nadkole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że tył "siada" po załadowaniu nie jest winą amortyzatorów :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ze co te sprężyny do wymiany? a jelsi kupie sprężyny mts -40 bedzie good ? [br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 20:30_________________________________________________a dodam jeszcze ze z tyłu załozone zostaly Sash SUper touring i niewiem czy one sa jakies wzmacniane cyz nie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAZdar za ile sprzedales te springi?? tak z ciekawosci pytam bo bede miak komplet do sprzedania chce wlozyc u siebie seryjne sprezyny mam teraz chyba -30 tak mi sie zdaje bo 3 palce mi nie wchodza miedzy kolo a nadkole ale ogolnie fajnie wyglada i sie jezdzi na trasie spoko ale juz 2 razy podloga przejechalem w lesie i pod wyzszym kraweznikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zaryles pare razy i teraz wkładasz seryjne :D kazdy docenia zalety zawieszenia 1BA ja komplet sprzedałem za 150 zł ale jak chcesz sie szybko pozbyc to wystaw za 120zł i powinienes raz dwa znaleźć napisz ze masz sprężyny od 1BE i napalony raz dwa sie znajdzie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz ja kupilem na takiej zawieszce ladnie sie prezentuje i super wyglada ale raz wjechalem do lasu i normalnie myslalem ze mi serce peknie zjezdzajac z kraweznika i to strasznie powoli tez podloga przejechala a dodam ze po miescie jezdze jak emeryt kazda dziura mnie boli strasznie :> a jakiej firmy kupiles oryginalny zawias nowke czy uzywke??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...