[ALL B6] Chorus Concert brak głosu na FM

Witam wszystkich

szukałem na forum wątku z problemem podobnym do mojego lecz nie znalazłem. Mianowicie kupiłem tydzień temu A4 B6 w któryjm jest Audi Chorus Concert, takie jak na tym obrazku: http://www.conofrei.com/commerce/Audi-CD-Changer-Emulator/Audi-Concert-II-CD-Changer-Emulator/prod_9.html Problem jest taki że na CD gra, na AM tez jest szum i szuka fal a na FM jest cisza w głośnikach, brak dźwieku. Gdy wracałem autem z Niemiec na poczatku tez nie grało ale po około 100km przełączyłem z CD na FM i zlapalo jakaś niemiecką stację, na granicy grały juz polskie stacje. Po powrocie do domu na drugi dzień znów nie bylo FM aż do dnia dzisiejszego. Na fisie pokazuje nazwy stacji wszystko jest ok oprócz dźwięku na FM. Nie mam pojęcia co jest przyczyną:( pomoże ktoś?

Wyszukuje w ogóle jakieś stacje? Sprawdź w ustawieniach czy nie masz czasem SENSITIVITY przełączonego na LOCAL i włączonego REGIONAL, bo wtedy wyszukuje tylko najmocniejsze stacje.

Chyba czeka Cię wizyta u jakiegoś speca od elektroniki, bo nie wygląda to na ustawienia tylko na uszkodzenie elektroniki. Może coś nie łączy na płycie, skoro raz jest a raz nie ma.

może to coś z anteną :mysli:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 11:04_________________________________________________dzisiaj przypadkiem odkryłem cos nowego. po wysunieciu płyty CD za drugim lub trzecim razem włącza się radio na FM i działa super. po wyłączeniu na pare minut znów cisza na FM.; trzeba znów włożyć i wyciągnąć płytę pare razy :confused4: jakies pomysły?

Myślę że bez wizyty u elektronika nic nie zrobisz. Wygląda na jakąś usterkę w samym radiu.