Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Multi Media Interface Update Opis aktualizacji krok po kroku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Spisz kodowanie w 07 oraz w ADAPTACJI 10 jakie masz wartosci w kanalach 01 , 02

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wziąłem sie dziś za wgrywanie Spolszczenia do mojego Audi A4 B8 ale pierwsze co mnie zaskoczylo to ze nie mialem :

-SW update manuell

- region code ignorieren

Tylko zamiast tego :

-SWDL manuell

- SWDL ignore region/WMC

(widac na zdjeciach)

zdjcie0169g.jpg

I

zdjcie0170wl.jpg

ale jak dalej wyszedlem z Zielonego menu nie udaje mi sie za Chiny ludowe wejsc w Czerwone Menu Serwisowe:

"guziki setup, car i return trzymane razem kilka sekund" nie pomagają

nic sie nie pojawia, ewentualnie wyskakuje:

-znow zielone menu

lub

-"there are no further wehicle settings avalieble"

zdjcie0171x.jpg

Czy ktoś wie jak wejść w to Czerwone menu_?? próbowałem już zaczynać od rożnych przycisków ale nic ciągle to samo;/

Może je tez trzeba gdzieś uruchomić?

Wszystko robione oczywiście na zapłonie:decayed:

Miał ktoś taki problem?

---------- Post dopisany 22-04-2012 at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2012 at 15:30 ----------

udalo sie zrobic wszystko chodzi robilem wedlug opisu 5570 wgrywalem na soft 5170 , nazwy i ekrany nieco sie roznia od A6 dlatego postaram sie zrobic manual w podziekowaniu dla tych co mi pomogli.

pozdrawiam

---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ----------

Udało mi się wgrać spolszczenie:] !! LUX;]

Zrobiłem też Tutorial dla potomnych, żeby mieli trochę mniej problemów z tym niż ja;]

tutaj link:] :

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?t=233040

Dziękuję;]

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam. Jestem już jakiś czas na forum zal., choć A4 b8 kupiłem w DE m-c temu. Nie mogę się połapać w tym MMI. Chciałbym wgrać spolszczenie i uruch. nawigację map europy. Jestem ciemny z tego i nie chciałbym coś zchrzanić. Czy ktoś mógłby mi pomóc, mogę podjechać w granicach woj. śląskiego.

Opublikowano

Do H4mm3R się odezwij.

Opublikowano
Do H4mm3R się odezwij.

Już mu wysłałem PW, zresztą ma do mnie 15km :wink:

Opublikowano

No to już bliżej chyba nie mógł mieć:wink:

Opublikowano

Wczoraj Navi-Projekt wgrało mi spolszczenie i lektora. Na razie testuję.

Opublikowano
Wczoraj Navi-Projekt wgrało mi spolszczenie i lektora. Na razie testuję.

Ile taka przyjemność?

Opublikowano

Dokładnie j.w. 600

Opublikowano
Dokładnie j.w. 600

:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

Chyba nie masz na co kasy wydawać, ale kto bogatemu zabroni:wink:

Opublikowano
Dokładnie j.w. 600

:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

Chyba nie masz na co kasy wydawać, ale kto bogatemu zabroni:wink:

Kolega ma MMI Basic Plus, a do tego softu na razie nie mam :whistling:

Opublikowano

No rozumiem ale to pewnie kwestia czasu i to niedługiego aż się pojawi, a myślę że 600 zł można dużo lepiej zainwestować, ale może koledze się śpieszyło itd.

Opublikowano

Swojego czasu byl moj temat o spolszczeniu bns4.x rnse I mmi poszukaj moze jest jeszcze

Wysłane z mojego LT26i

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mam wersję 5170 i postępując zgodnie z instrukcją wszystko idzie pomyślnie do momentu w którym klikam "start download", kiedy to pojawia się takie ostrzeżenie o urządzeniach elektrycznych i nic dalej nie idzie:

30477497.jpg

Kliknięcie pokrętłem powoduje powrót do menu w którym można wybrać "start download" znowu bez skutku.

Czy wina może leżeć po stronie płytki, że nie startuje? Spolszczenie wypaliłem na Verbatimie, może spróbować na innej?

Opublikowano

Ile czasu czekales z tym komunikatem?

Wysłane z mojego LT26i

Opublikowano
Ile czasu czekales z tym komunikatem?

Wysłane z mojego LT26i

Długo, pierwszy raz ponad godzinę, próbowałem nagrać na 3 innych płytkach i nic, załatwiłem pewną płytkę ze spolszczeniem od kolegi i znów to samo :/ Nie odpuszczę ale trochę brak mi pomysłów. W instrukcji rozumiem, że nie ma żadnego błędu? :kwasny:

Opublikowano
A wszystko ci działa ?

Zeby nie było ze cos sie uwaliło :kwasny:

Tak, samo MMI działa jak wcześniej, wydaje mi się, że nie powinno uwalić bo jakby nie wystartowało, nie pojawia się progress w %.

Sam nie wiem co jest nie tak :/

Opublikowano

a skąd masz spolszczenie?

generalnie nie powinno nic się uwalić;)

daj adres e-mail jak znajde spolszczenia które kiedyś były na forum to ci pośle ( sprawdzone)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.