Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFC] Swiatła mijania i kierunkowskazy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich!

Jestem tutaj nowy i troche sobie surfuje po Waszym forum.

Ostatnio wpadłem na to zdjęcie :

http://picasaweb.google.pl/CUBERek/LetniZlot2007/photo#5103792070419299266

Zastanawiam się jakim cudem kierunkowskazy tych A4ek się świecą razem ze światłami mijania.

Czy to coś w stylu Amerykańskim ?

U mnie (mieszkam we Francji) nigdy nie widziałem takiego czegoś.

Czy się da jakoś uaktywnić zapalanie kierunkowskazów razem ze światłami mijania?

Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedzi!

Piotr.

Opublikowano

Jechalismy w kolumnie, wszyscy na awaryjnych zdjecie uchwycilo poprostu moment jak kierunek sie swiecil

Opublikowano
  • Autor

Ahaaaa ! A ja sobie głowe urywałem myśląc że to może jakieś światła mijania ! :wallbash::D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Myśle że można zrobić tak jak myśłałeś.Widziałem i podobało mi śię.Takie same w USA.Sam myśłlałem czy tak sobie nie zrobić.????????????? :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Myśle że można zrobić tak jak myśłałeś.Widziałem i podobało mi śię.Takie same w USA.Sam myśłlałem czy tak sobie nie zrobić.????????????? :)

odgrzewom :)

wymysliles juz jak to zrobic zeby kierunki tak swiecily jak w usa?Tez chcialbym to zrobic w audi-mialem cos takiego w poprzednim samochodzie ale tam mialem zamontowane zarowki led pomaranczowe dwuobwodowe czyli jeden obwod dla kierunkowskazu a drugi jako postojowe.Wszystkie ledy swiecily caly czas ale kiedy zapalem kierunkowskaz ledy swiecily mocniej-efekt super :kox:

Opublikowano

Co do obrysówek cośw stylu US. .. to w Pl chyba nie bardzo jest to dozwolone :gwizdanie:

Opublikowano

Co do obrysówek cośw stylu US. .. to w Pl chyba nie bardzo jest to dozwolone :gwizdanie:

ja od dawien dawna wiem ze to nie jest dozwolone i nie pytam o zadne obrysowki :kox: tylko o zarowki kierunkowskazow ktore bede swiecic lekko na stale razem z pozycyjnymi-moje auto przechodzilo 4 lata przeglady z takimi zarowkami bez zadnego problemu

Opublikowano

Myśle że można zrobić tak jak myśłałeś.Widziałem i podobało mi śię.Takie same w USA.Sam myśłlałem czy tak sobie nie zrobić.????????????? :)

odgrzewom :)

wymysliles juz jak to zrobic zeby kierunki tak swiecily jak w usa?Tez chcialbym to zrobic w audi-mialem cos takiego w poprzednim samochodzie ale tam mialem zamontowane zarowki led pomaranczowe dwuobwodowe czyli jeden obwod dla kierunkowskazu a drugi jako postojowe.Wszystkie ledy swiecily caly czas ale kiedy zapalem kierunkowskaz ledy swiecily mocniej-efekt super :kox:

dokładnie tak jak napisałeś,nie zrobiłem ,ale to nie problem,przekładasz zasilanie z postojowych wkłądasz żarówkę dwu włóknową.W Audi jest problem z tym że nie ma wkładek pomarańczowych,i nie będą świecić na pomarańczowo.Moża kupić takie zarówki z wersji USA.

Tam występują takie. :)

Ja u siebie zrobiłem coś innego i na razie nie mślę o zmianach. :th:

Opublikowano

Myśle że można zrobić tak jak myśłałeś.Widziałem i podobało mi śię.Takie same w USA.Sam myśłlałem czy tak sobie nie zrobić.????????????? :)

odgrzewom :)

wymysliles juz jak to zrobic zeby kierunki tak swiecily jak w usa?Tez chcialbym to zrobic w audi-mialem cos takiego w poprzednim samochodzie ale tam mialem zamontowane zarowki led pomaranczowe dwuobwodowe czyli jeden obwod dla kierunkowskazu a drugi jako postojowe.Wszystkie ledy swiecily caly czas ale kiedy zapalem kierunkowskaz ledy swiecily mocniej-efekt super :kox:

dokładnie tak jak napisałeś,nie zrobiłem ,ale to nie problem,przekładasz zasilanie z postojowych wkłądasz żarówkę dwu włóknową.W Audi jest problem z tym że nie ma wkładek pomarańczowych,i nie będą świecić na pomarańczowo.Moża kupić takie zarówki z wersji USA.

Tam występują takie. :)

Ja u siebie zrobiłem coś innego i na razie nie mślę o zmianach. :th:

no to pochwal sie co zrobiles innego :) mjoze poszkam takich zarowek z wersji usa

Opublikowano

Mam takie :gwizdanie: jak by co

Opublikowano

Mam takie :gwizdanie: jak by co

dalej nie napsiales jakie rozwiazanie masz u siebie :thumbdown:

te zarowki co masz daja sie zalozyc do naszych a4 z bixenonem ? zdaje to egzamin ze swieci lekko a podczas wlaczonego kierunku mocno?

Opublikowano

Mam takie :gwizdanie: jak by co

dalej nie napsiales jakie rozwiazanie masz u siebie :thumbdown:

te zarowki co masz daja sie zalozyc do naszych a4 z bixenonem ? zdaje to egzamin ze swieci lekko a podczas wlaczonego kierunku mocno?

tak jak auto z USA nie widziałeś nigdy na ulicy. :mysli:

Opublikowano

Mam takie :gwizdanie: jak by co

dalej nie napsiales jakie rozwiazanie masz u siebie :thumbdown:

te zarowki co masz daja sie zalozyc do naszych a4 z bixenonem ? zdaje to egzamin ze swieci lekko a podczas wlaczonego kierunku mocno?

tak jak auto z USA nie widziałeś nigdy na ulicy. :mysli:

:polew: chyba sie nie wyspales :kox: napisz mi konkretnie co zrobiles ze masz auto "tak jak auto z USA" napisales "Ja u siebie zrobiłem coś innego i na razie nie mślę o zmianach. " dlatgo jestem ciekaw co to jest to co innego.Mam nadzieje ze to zadna tajemnica?Pytalem o zarowki ktore masz,te-"jak by co" czy pasuja do a4 z bixenonem i czy dzialaja tak jak trzeba bez zadnych opornikow itp :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.