[ALL B5] Radio concert na CD + transmiter = pikanie

VR6

panowie mam taki problemik kupilem sobie transmiter fm do radia concert II - na cd jest i wszystko ladnie gra tyle ze co jakis czas we wszystkich glosnikach takie "PIK!!" walnie , zaowazylem ze jak wczesniej sluchalem w czasie jazdy stacji gdzie slaby zasieg dawalo tez tak pikalo , czy da sie te opcje jakos wylaczyc ? zeby nie pikalo ? :hi:

A to pikanie macie niezaleznie od źródła dzwięku, czyli na CD tak samo pika :mysli: moze to kwestia podłaczenia samego radia, w końcu fabrycznie go tam nie było

"PIK" związane jest z funkcją AS lub TA jeśli dobrze pamiętam, pokombinuj z ustawieniami tych funkcji

jeśli nie zapomnę to jutro sprawdzę u siebie :wink4:

hej, mam to samo i masz rację że to wina ustawien bo ostatnio coś grzebałam i przestawiłam pewnie wszystko, też mi zaczeło pikać.

ale jak to wyłączyć??

tp w ogole nie chce się wyłączyć