Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Zmiana skrzyni AWX=BRD jeszcze na quattro


szawer

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich :hi:

wszelkie podpowiedzi ludzi którzy tą modyfikacje przeprowadzali,dziękuje ponieważ będzie mi łatwiej :good:

właśnie kolega dzwonil z bardzo dobrą informacją,może przywieść z francji skrzynke od silnika brd kpl i quattro też cały kpl (wybierak kpl sprzeglo wal tylni most linki itp...)

jak wygląda pasowanie skrzyni od brd do awx ???

A sprawa wygląda tak dzwoniłem do Rogala powiedział z moimi zmianami w silniku wydechu..... bez skrzynki od brd sie nie obejdzie ponieważ sprzeglo od awx splonie ;/

[br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 17:46_________________________________________________ludzie ludzie nikt tego nie robił??? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szukałeś na forum?

Są dwie osoby a może trzy osoby, które zakładały quattro, więc tam udeż.

Może i pomogą w kwestii skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szukałeś na forum?

Są dwie osoby a może trzy osoby, które zakładały quattro, więc tam udeż.

Może i pomogą w kwestii skrzyni.

Jeżeli ktoś czyta moje zapytanie to proszę aby podał mi te osoby ktore robiły tą modyfikacje dziękuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wkładałem do swojego AWX skrzynie i sprzęgło z BRD ale FWD i wszystko pasuje p&p.

Wymiane tą robiłem w firmie TTC w Krakowie ale ich nie polecam, przez 3 miesiące mnie zwodzili i oszukiwali.

Straciłem przez to tylko sporo nerwów i kasy na nie potrzebne dojazdy do Krakowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wkładałem do swojego AWX skrzynie i sprzęgło z BRD ale FWD i wszystko pasuje p&p.

Wymiane tą robiłem w firmie TTC w Krakowie ale ich nie polecam, przez 3 miesiące mnie zwodzili i oszukiwali.

Straciłem przez to tylko sporo nerwów i kasy na nie potrzebne dojazdy do Krakowa.

dziękuje za informacje.... a jeżeli chodzi o mechanikę zrobię sam jak wszystko zresztą przy Audi

Zdjęcia dodam wkrótce pozdrawiam temat uważam za zamknięty :hi:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 12:50_________________________________________________

na pierwszej stronie masz jak byk napisane ale po co szukać lapiej dać na tacy

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=109162.0

Jak byk oznaczenia silnika sie nie zgadzają twoja wypowiedz jest bez sensu... co mnie interesuje AVF Jak mam AWX :shocked::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :hi:

wszelkie podpowiedzi ludzi którzy tą modyfikacje przeprowadzali,dziękuje ponieważ będzie mi łatwiej :good:

właśnie kolega dzwonil z bardzo dobrą informacją,może przywieść z francji skrzynke od silnika brd kpl i quattro też cały kpl (wybierak kpl sprzeglo wal tylni most linki itp...)

jak wygląda pasowanie skrzyni od brd do awx ???

A sprawa wygląda tak dzwoniłem do Rogala powiedział z moimi zmianami w silniku wydechu..... bez skrzynki od brd sie nie obejdzie ponieważ sprzeglo od awx splonie ;/

[br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 17:46_________________________________________________ludzie ludzie nikt tego nie robił??? ;(

www.sportmile.pl :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za człowiek avf i awx to te same motory niczym się nie różnią , różnica jest tylko w skrzyni awx ma 5 a avf 6 z resztą co ma to do rzeczy w tamtym temacie masz wszystko opisane i paru ludzi co to robiło ale widze żę twoja wiedza jest ogromna powodzenia życze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za człowiek avf i awx to te same motory niczym się nie różnią , różnica jest tylko w skrzyni awx ma 5 a avf 6 z resztą co ma to do rzeczy w tamtym temacie masz wszystko opisane i paru ludzi co to robiło ale widze żę twoja wiedza jest ogromna powodzenia życze :hi:

:polew: :polew: :polew:

człowieku poczytałeś troszkę i tu mistrza rżniesz.....A pewnie do mechanika latasz z żarówką :wallbash::thumbdown: A różnimy się tym że jak czegoś człowiek nie wie to pyta nie rozbierałem skrzynia AWX AVF dlatego pytam ....

i tak oto stałem sie posiadaczem brd q... 301debed0a2a33e9m.jpgdd6fd9f42126ec40m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz czemu mnie obrażasz?? na pewno wiem i umiem dużo, i dużo ludzi z tego forum o tym ci potwierdzi, także z żarówką ci nie poszło :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale prawda jest taka że nie ma co porównywać rezania Q w AVF do AWX. Bo w tym drugim trzeba dużo więcej rzeczy dobrać i wymienić np: kompletne sprzęgło, rozruszni, wybierak, łapę z podporą, potrzeba też cały komplet śrub do przykręcenia skrzyni bo są dłuższe, trzeba przerobić kostke biegu wstecznego itp. A w AVF-ie tego nie musisz wymieniać bo te części w Q i FWD są dokładnie takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...