Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFC] A4 Avant 2.5 TDI V6 Pack Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moja A4 z 09/2002, 63 000 km.

Wyposażenie:

* Fotele elektryczne skóra

* Obniżenie zawieszenia oryginalne

* Felgi 17"

* System audio Audi Symphony 2 z ładowarką 6 CD

* Tempomat

* Parktronic tylny

* Trójramienna skórzana kierownica

Dotyczasowa modyfikacja:

* Atrapa z S4

Przyszłe modyfikacje:

* Przyciemienie szyb

* Zderzaki przód + tył S4

* Listwy drzwi S4

* Malowanie nadwozia w kolorze karoserii

DSC00117%20(Medium).JPG

DSC00168%20(Medium).JPG

DSC00179%20(Medium).JPG

DSC_2559%20(Medium).JPG

DSC_2582%20(Medium).JPG

DSC_2690%20(Medium).JPG

DSC_2702%20(Medium).JPG

DSC_2792%20(Medium).JPG

Opublikowano

popraw zdjecia ... bo dwa pierwsze nie dzialaja :) wtedy ocenimy autko

I daj jakis opis dokladniejszy

Opublikowano
  • Autor

Teraz dziala ? :confused4:

Opublikowano

Spoko autko z fajnym silniczkiem, a modyfikacje idą w dobrym kierunku :th:

Opublikowano

a rns-e nie chcesz wstawiac ? ceny na allegro coradz bardziej przystepne :)

pozatym ladna .... nie mowie zebys malowal dokladki skoro chcesz zmienic zderzaczki na s4 ....

tak jak malik napisal :) mody ida w dobrym kierunku

Opublikowano
  • Autor

Właśnie nie raz słysze o tym RNS-E ale co to dokładnie jest? Nawigacja tak? No ok, ale tam nie ma miejsca, bo radio Symphony ładuje 6 płyt. Czy może jest inny sposób ??

Opublikowano

http://lh5.google.pl/malinowy/R4Nf0MfZ0mI/AAAAAAAAILk/Yik0knkV7QM/IMG_0275.JPG?imgmax=720 <-- rns-e u kolegi malik

http://images22.fotosik.pl/11/dfdb6a394e3559bc.jpg <-- rns-e u kolegi alvaro

http://duszczyk.com/a4/flyer_a4_9.jpg <-- rns-e u kolegi flyer

rns-e to jest ta stacja multimedialna

ktora ma rozmiar 2din tak jak twoje radio :) czyli nie bedzie problemow z montazem

bo montujesz to zamiast swojego radyjka :)

ps. wycieraczki ci mażą :)

Opublikowano
  • Autor

OK, dzięki wielkie za odpowiedź.

A to RNS E jest na 1 płytę tak? Czy też jest ładowarka na wiele płyt?

Odczytuje MP3ki?

Opublikowano

RNS-E ma 2 czytniki kart SD oraz odtwarzacz cd + plyt dvd z mapami. Mozna oczywiscie podlaczyc zmieniarke...

Opublikowano
  • Autor

Kurcze super sprawa! Musze to miec ! :th:

Znalazlem sprzedawce w Polsce za 2230 zl.

Opublikowano

W Polsce mozesz znalezc znacznie taniej... np. u alvaro :)

Opublikowano
  • Autor

Juz go pytam ! :thumbup:

Opublikowano

PiERR0T

* Malowanie nadwozia w kolorze karoserii

tego zapisku nie kumam :polew: ogólnie furak nie zły i plany również :th:

Opublikowano
  • Autor

PiERR0T

* Malowanie nadwozia w kolorze karoserii

tego zapisku nie kumam :polew: ogólnie furak nie zły i plany również :th:

Hehe sorry :confused4:

Troche sobie przetlumaczylem z francuskiego, dlatego tak glupio wyszlo.

Mieszkam tutaj juz od 24 lat, troche musze pocwiczyc swoj polski techniczny ;)

Opublikowano

W takim razie i tak niezle Ci idzie (jezyk) !

Fajna bryka, sluszny silnik :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziękuję :>[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 12:02 _________________________________________________Mówiliśmy o RNS-E, no to zamontowałem :gwizdanie:

DSC00228.JPG

Sorki za jakosc zdjecia, to moj telefon komorkowy...

Opublikowano

Ładna sztuka :th:

tez chciałbym RNS-E ........... narazie zbieram... :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj zrobilem ladniejsze zdjecia :

DSC_3426.JPG

DSC_3427.JPG

Opublikowano

Super fura gratuluję :th:kolor,silnik, :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.