Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Przetarty fotel kierowcy


hidden22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mały problem. W fotelu zrobiła mi się dość duża dziura w boczku i poszukuje materiału żeby wszyć cały nowy boczek ( fotele posiadam kubełkowe) nie wie ktoś gdzie można kupić taki materiał albo może ktoś ma taki materiał od starego fotelu. czekam na jakieś odpowiedzi pozdrawiam :hi:

tak wygląda ten fotel i taki sam kolor : http://moto.allegro.pl/fotele-siedzenia-podsufitka-plastiki-audi-a4-b6-i1719745627.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh mam to samo facet od którego go kupiłem a właściwie jego żona ładnie tam coś doszyła prawie nie widać....ale jak już wiem że jest to zaczyna denerwować i postanowiłem kupić pokrowiec ale troche lipa bo siedzenia ładne wiec wczoraj zakupiłem mate masującą :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: zakryje przetarcie a i pomasuje trochę :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz mam fotel pasażera kolor soul tyle że zwykły ale materiał można wykorzystać jest w bdb stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest taki sam kolor co mój? tzn taki co na zdjęciu z allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj wziąłem sie za naprawę przetartego fotela ale w B5 dziś go rozebrałem a jutro jak znade czas to go będę robił. Materiał na boczek wziąłem z podłokietnika tylnej kanapy a jego obiłem innym materiałem i tak nie bedzie nic widać bo podłokietnik jest złożony cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam gdzies calal tapicerke z tylnej kanapy jak chcesz to dzwon do mnie numer w banerku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam gdzies calal tapicerke z tylnej kanapy jak chcesz to dzwon do mnie numer w banerku

dzięki kolego, ale już zrobiłem. Z całego dużego kawałka wyszło by jak orginał a tak musiałem sztukować w połowie boczku, ale i tak jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaki22 a jaki kolor masz?? i za ile?? bo kurde nie chce brac z podlokietnika tego materialu... czekam na odp :hi:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 00:37_________________________________________________czaki22 czaki22

gdzies calal tapicerke z tylnej kanapy jak chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...