Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] uderzenie w prawe przednie kolo.co mogło zostac uszkodzone?


szyman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Pare dni temu mialem stłuczke drugi pojazd uderzyl w prawe przednie koło zostal uszkodzony błotnik i cos sie stalo z zawieszeniem.Prawe przednie kolo zostalo troche skrzywione do srodka teraz jak jade musze kontrowac kierownica w prawo zeby prosto jechal.Narazie samochod stoi i czekam do jutra na mechanika.Mam nadzieje ze to tylko zbierznosc sie przestawila a jezeli nie to co moglo zostac jeszcze uszkodzone.Pytam poniewaz jestem obecnie w angli i chce sie zorientowac o ewentualnych szkodach zeby w warsztacie nienaciagneli mnie na zbedne koszta.Za odpowiedzie z gory chlopaki dziekuje :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogły się uszkodzić wahacze, drążek kierowniczy z końcówką a w najgorszym wypadku mogła uszkodzić się przekładnia, ale najprawdopodobniej coś się stało z wahaczami które trzeba będzie wymienić.

Sorki za błędy :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem identyczą sytuacje z 2 tyg temu jechałem co prawda Audi 80 i też babeczka stopu nie zauważyła i w sumie lekko pukneła w koło. Potem kumplowi zaczeło ściągać samochód pojechaliśmy do mechanika i okazało się że prócz wachaczy jest do wymiany drążek kierowniczy i amortyzator bo się skrzywił a wiadomo że jak jeden to trzeba i drugi amorek, także troche go to wyniosło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochod odebralem od mechanika.Powiedzial ze tylko zbierznosc sie przestawila zaplacilem 50 funtow i to wszystko samochod dobrze jedzie nic nie znosi a wiec mialem chyba duzo szczescia.dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...