Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] VW GOLF AFN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mk3 AFN

Mody to : 216, pompa ori , turbo hyb ARL , dolot AWX z kolektorem ssacym , IC MEGANE ...

Ogolnie niuton i tak zdjety bo szedl 420 nm , moc rowniez delikatnie obnizona

Soft praktycznie bez dymny

Jako ze fotke wykresu robilem tel i słabo widac to 162KM i 393Nm

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d228dc83b651a2ef.html

Opublikowano

Wynik standard jak na takie graty:)

Nie dało się bardziej płasko z niutonem?

Jakieś osiągi/kille? :)

Opublikowano
  • Autor

Dejf

Jezeli chodzi o niutona to nie myslalem zeby robic bardziej plasko , b.ładnie golfik sobie jedzie z takim niutonem dlatego juz zostawilismy finalnie tak jak jest , chociaz tuner sie uparl zeby zrobic niutona z 4 z przodu ale juz odpuscilem bo i tak wystarczy ze troszke chlodniej sie zrobi to i tak peknie te 400nm .Ogolnie furka super fajnie smiga , udalo mi sie juz objechac dosc duzo mocniejsze furki , ale zadna mi mocno w pamiec nie wpadla :>

Opublikowano

Ciekawe ile teraz taki golfik ma do stówki...

Mogłoby być ciekawie jakbyśmy stanęli na kresce.

U mnie zdrowy ASZ (ALki) po dość mocnym chipsie, bez kata.

Opublikowano

420nm?wtryski 216ki i pompa 10mm?chyba jakas kpina

to jakbys mial 230 i 11 to by 500nm peklo na lajcie

Opublikowano

420nm?wtryski 216ki i pompa 10mm?chyba jakas kpina

to jakbys mial 230 i 11 to by 500nm peklo na lajcie

Piotrek, jak ARL ma zadane 1.65 to może w peaku tyle dmuchnie przez chwile. Mam na mysli te wartości pod 400Nm. W niuton ponad 400 tez nie wierze przy takich gratach. Plaskie 400 do ponad 3000rpm przy pompie 10tce, 216tkach jest niemożliwe, przy 230 tez nie sądze.

Zależy jeszcze czy hamowane było na inercji?

Opublikowano
  • Autor

Motorownia jest wiecej niz super zdrowa , glowica jest po kapitalce , szlifowane kanaly , wszystko jest w niej nowe .Nowe wtryski ,nowe turbo , pompa rowniez jest b.zdrowa , 400nm plasko ponad 3tys sie nie da na tych gratach zrobic chodz nie wiem co by nie robic.Ale 400nm ktore jest teraz na tym silniku i gratach to mysle ze nie jest to jakos poteznie duzo , da sie uzyskac.420NM bylo chwilowe i odrazu zdjete , b.duzo daje tu IC ktory nie jest malych rozmiarow i jest na niego idealny nadmuch powietrza

Opublikowano

nie napisales dalej gdzie bylo hamowane?

Opublikowano

Jakie sprzęgło tam masz założone??

Opublikowano
  • Autor

Wrocław ADT Tuning

Sprzegło i dwumas seria

Opublikowano

I seryjne sprzęgło trzyma taki moment powyżej 400Nm :mysli:

coś mi się nie chce wierzyć przecież tam jest małe sprzęgło 220 czy 225mm

z tego co wiem to te sprzęgło z trudem przenosi 350nm a Ty masz sporo więcej :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

jest 400nm , sprzeglo jest 228mm , przypominam ze to golf nie A4 czy A6 ciezkie krowy..

Jak sie umie jezdzic to i seria sprzeglo wytrzyma dlugo przy takim niutonie kolego Jarol :good:

Opublikowano

kolega w ibizie ma 230 11 i jakas hybryde ARL i 400 Nm nie ma. wiec na 216 420 nm? :cool1:

w v-tech'u pewnie podobnie by pokazało

Opublikowano

U mnie na bardzo zdrowym AFNie na ori pompie, 216 i turbince AWX na inercji pokazało 384Nm, co w rzeczywistosci daje jakies max 350-360Nm.

Zalezy ile kolega ma zadane na turbinie? Ja mialem 1.55 i dawke na maxa.

Tutaj jeszcze troche pomaga większy IC, no i ARL jest troche bardziej wydajna, więc myślę, że 380Nm wydaje się realne. Tu dużo też robi waga auta - ile waży taki Golfiszon:)?

Opublikowano

Trzeba bylo uderzyc do ecuproject , napewno lepiej by doradzili :good:

Opublikowano
  • Autor

Panowie przypominam , mam 393 nm nie 420 ...

Golf wazy dokladnie 1195kg

Jezeli chodzi o prawidlowosc pomiaru nm to jestem pewny ze jest prawidlowa , mam kilku znajomych ktorzy tez tam robili swoje auta , jezdzilismy , porownywalismy i widac i czuc pod czas jazdy ze nm jest spory takze na pewno wynik nie jest zawyzony

Opublikowano

ja bym jednak shamowal na innej hamowni wtedy bedzie wiarygodne.

poki co nie wierze.

Opublikowano
mam kilku znajomych ktorzy tez tam robili swoje auta , jezdzilismy , porownywalismy i widac i czuc pod czas jazdy ze nm jest spory takze na pewno wynik nie jest

no własnie wiec to o nimym nie swiadczy... bo pewnie oni tez maja po 450 nm z tej samej hamowni

Opublikowano

kumpel ma ibize ASZ turbo ARL,PD AL ,fmic BPX i ma 390nm, hamowane u Rogala.

a tu 216ki i 420nm wyszlo :polew:

Opublikowano

kumpel ma ibize ASZ turbo ARL,PD AL ,fmic BPX i ma 390nm, hamowane u Rogala.

a tu 216ki i 420nm wyszlo :polew:

Piotrek ile ps w tej Ibizie?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.