Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] MOT - Przegląd w UK


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie dla kolegów z UK :)

Krótkie pytanko :) Czy jadąc na MOT na felgach 19" nie będą sapać, że te koła są za duże albo coś w tym typie

Czy lepiej załozyc ori 17"??

MOT mam dopiero na kwiecień czyli jeszcze daleko ale jestem ciekaw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmiar kół nie ma nic wspólnego z przeglądem-jak chcesz,to sobie nawet 21 cali wrzuć :wink4: jedyne,co będą sprawdzać na tych kołach,to ilość bieżnika,jaki pozostał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony są nowe więc sie nie przejmuję :)

Chciałem sie tylko upewnić bo nigdy nie wiadomo z tym narodem :)

UK i tak mnie rozkłada na łopatki tym, ze każde koło może mieć inna opone i jest git :blink:

Do czarnych szyb z przodu się czepiają?? albo do HID-ów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do hidów nie czepiają się ,gdzie ja robię przeglądy, policja tez nie zatrzymuje,ale szyby na pewno sprawdzają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tym VOSA?? bo to moje pierwsze auto w UK :embarrassed: do nich tez trzeba jechać??

VOSA ,to jak w Pl Inspekcja Ruchu Drogowego

Vehicle and Operator Services Agency (VOSA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem już ten filmik na ich stronie, ale ogólnie do czasu aż mnie nie złapią to nic mi nie zrobią nie :wink4: szyby mam delikatnie przyciemnione i nie rzucają się w oczy.

Dzieki Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyby sprawdzają czujnikiem-przykłada od wewnętrznej strony auta czujnik i sprawdza ile tego światła tam wpada-nie wiem,jakie są normy,ale pewnie podobne ,jak w Pl

to samo z głośnością auta, emisją spalin,naciskiem na oś,ale to już ciężarówki-oni są od tego,mają swoje miejsca i kontrolują wszystko,co się dzieje na drogach,ale z szybami-to przypadkowo można się władować,podczas kontroli-Policja woła wtedy jednostkę VOSA i ci sprawdzają,bo policja nie ma takiego sprzętu na pokładzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czaję

Policja ma taki sprzęt bo kiedyś (3 lata temu) mnie zatrzymali bo fotoradar zrobił mi fotosa a że stali niedaleko to za mną wystartowali i mnie zatrzymali, może dlatego, że byłem na PL blachach. oprócz dmuchania w balonik, wyciągnęli walizeczkę i chcieli sprawdzać przyciemnienie szyb tzn. jeden z policjantów ale drugi stwierdził, ze jest ok! i mnie puscił po stwierdzeniu, że mam wolniej jeździć.

Super policjanci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Większość radiowozów drogówki w uk jest wyposażona w urządzenie do mierzenia przepuszczalności światła, także z foliami bym nie szalał... jak trafisz na miłego gościa to każe na miejscu tylko zerwać folie, ale może skończyć się w najgorszym wypadku zholowaniem na parking policyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...