Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czy ktos pomoze z vista,brak napedu dvd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam taki problem jak w temacie niemam napedu cd.dvd wchodze w komputer i sa tylko pokazane 2 dyski c i d

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8b3e73144df5abd4.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/38b620a568ad89c3.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6ab9e21f561918a9.html

i nigdzie niemoge znalezc ikony z napedem,nieprzeszkadzalo by mi to ale plyty zadne sie nieodpalaja,wloze film dvd czy plyte cd i nic naped chodzi po chwili staje,zaraz jak kup.kompa bylo autoodtwarzanie czyli plyty automatycz.sie odpalaly teraz niemam nic,w autoodtwarzaniu zmienialem juz wszystko otwieraj w okreslonym programie,wybierz domyslnie,pytaj za kazdym razem i nic nawet komunikatu niema pytajacego co ma sie zrobic...druga sprawa bo juz probuje rozwiazac ten problem z kolega jojo32 ale niedajemy rade,chcialem zrobic przywracanie systemu i tez nic wyskakuje mi ze komputer musi sie wyl.a potem wlaczyc zeby zmienic wszystko i tak robi ale gdy juz sie wlaczy wyskakuje WYSTAPIL NIEOKRESLONY BLAD,PRZYWRACANIE NIEPOWIODLO SIE,sprobuj puzniej z innym punktem,i tak zrobilem bralem punkty z wczoraj,przedwczoraj,z 2 tyg,poczatkowy i dalej to samo,najgorsze ze niewyswietla co to za blad...

trzecia sprawa to,to ze visty niemam na plycie tylko wgrana jest na c tak juz kupilem i nawet teraz jakbym chcial wgrac ja od nowa niewiem skad mam odpalic i jaki [plik???

jestem za granica i niemam sie kogo poradzic

kompa mam od miesiaca acer5720z

vista home premium

intel pentium dual core processor t2310 120hdd

1.46ghz,533mhz fsb,1mb l2cache-dvd super multi double layer

pomocy

Opublikowano

Po pierwsze sprawdź, czy bootuje Ci płytki spod BIOSa (włóż np. płytkę instalacyjną Linuxa). Jeżeli nie, to sprawdź w BIOSie czy wykrył napęd i dysk. Jeżeli tak, to powinien normalnie załadować płytkę bootującą. Jeżeli wtedy nie załaduje, to masz coś z napędem, albo nie łączą Ci kabelki.[br]Dopisany: 03 Luty 2008, 21:12 _________________________________________________Aha, a jeżeli chodzi o płytkę z systemem, to zapewne masz ukrytą Recovery Partition na HDD.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.