Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Żarnik hid h7


a4bydgoszcz

Rekomendowane odpowiedzi

mam zalozone u siebie jakas imitacje ksenona z tymi przetwornicami walnela mi zarowka i zamowilem jakies zarniki z allegro ktos sie wypowie na ich temat jakosci wytrzymalosci?? aha jeszcze jedno pytanie audi jest po lifcie 00r przednie reflektory sa firmy valeo soczewkowe jakie byly zakladane w oryginale czy to sa oryginaly ale wydaje mi sie ze nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

valeo są oryginalne w polifcie, a co do żarników chińskich, swiecą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli sa oryginaly. no zamowilem za 25zl jakies 2 sztuki zobaczymy to w takim razie jakie kupowac?? bo koles w sklepie mnie wysmial ze to pseudo ksenon i oni taki rzeczy nie prowadza

teraz założyłem na początku kwietnia takie żarniki z tym że D2S(jeden hooj) i nie narzekam na jakość światła, wcześniej miałem dwa komplety H7, pierwsze przetrwały 2 lata, a drugie sprzedałem wraz z lampami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba nie tak zle co?? ale to chinskie czy miales jakas firme porzadna

pierwsze były welldone i widać było róznice w budowie, hińskie są plastikowe, a te były metalowe(obwódka), ale w sumie w niczym ta róźnica nie przeszkadza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy zamowilem dwie mam nadzieje ze pojutrze beda odrazu wymieniac 2 sztuki?? patrze na te D2S i to sa takie same jak ma staruszek w okularku czyli wciskane z tym bolcem do nich jest potrzebny inny reflektor czy zmiana podlaczenia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna soczewka a dokładniej gniazdo zebys do siebie wsadził, a w mercu to nie wiem :no:

A wymieniac rzecz jasna komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...