Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6/B7] Co sądzicie o tym ogłoszeniu (RNS-E)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie : co sądzicie o tym?????

http://allegro.pl/rns-e-nawigacja-audi-montaz-dojazd-caly-kraj-wa-wa-i1713963750.html

Oglądając inne oferty wydaje mi sie troche tanio.

I jeszcze ta mobilnosć na cały kraj hmmm

Czy warto z tego skorzystac ??

pozdrawiam

Opublikowano

co w tym dziwnego :mysli:

dzwoniłeś ?? pytałeś ??

jak dla mnie to i tak za drogo :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

to po ile chodzą tera RNS-E ?? skoro twierdzisz że to drogo

dzwoniłem i pytałem: sprzedarz z montazem w tej cenie

Opublikowano

to po ile chodzą tera RNS-E ?? skoro twierdzisz że to drogo

dzwoniłem i pytałem: sprzedarz z montazem w tej cenie

Spytaj sie jeszcze z ktorego roku jest :wink4: Jak swieza to bierz :)

Opublikowano

to po ile chodzą tera RNS-E ?? skoro twierdzisz że to drogo

dzwoniłem i pytałem: sprzedarz z montazem w tej cenie

chodzą po tyle ile są warte :gwizdanie: ale to już inna bajka

jeżeli dla Ciebie to okazja to bierz i się nie zastanawiaj, tylko zrób jeszcze tak jak Grzegorz radzi :good:

Opublikowano

Ja od nich kupiłem i jestem zadowolony. Moj RNS jest z końca 2007 i nie ma prawie żadnych śladów użytkowania. Mogę polecić sprzedawcę :)

Opublikowano
  • Autor

darek a powiedz mi czy w tej cenie miałeś pl menu i lektora ?? był kod do Navi ??

Opublikowano

darek a powiedz mi czy w tej cenie miałeś pl menu i lektora ?? był kod do Navi ??

Miałem PL menu(nie ma lektora PL) i najnowasza mapę i oczywiscie pin kod oraz jak zagadałem do niego to dostałem jeszcze płytki z Mapa oraz PL Menu dla mojego tescia w cenie zakupu:)

Opublikowano

Moim skromnym zdaniem to nie jest dobra cena , sam szukałem przez ostatnie parę dni i w końcu kupiłem nowy sprzęt z 2010 w cenie 1600zł , jeżeli sprzedam stary to wyjdzie mnie jakieś 1300zł :) montaż to dodatkowe koszty :))) ja bym nie brał... :mysli:

Opublikowano

Moim skromnym zdaniem to nie jest dobra cena , sam szukałem przez ostatnie parę dni i w końcu kupiłem nowy sprzęt z 2010 w cenie 1600zł , jeżeli sprzedam stary to wyjdzie mnie jakieś 1300zł :) montaż to dodatkowe koszty :))) ja bym nie brał... :mysli:

A gdzie kupiłeś w takiej cenie? Mój znajomy szuka. Podaj jakiś namiar

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.