Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] co sadzicie o silniku BMM?


muszka76

Rekomendowane odpowiedzi

witam

moj wujek chce kupic A3 2006r z silnikiem 2,0 tdi i podal mi kod silnika BMM z DPF.Czy ktos z was moglby sie wypowiedziec na temat tego silnika ,ale prosze o wypowiedzi kogos kompetentnego kto mial do czynienia z ta jednostka.O dpf juz poczytalem ,ale bardziej chodzi mi o ten sławny "imbusik"i inne bolaczki.

nie wiem czy zalozylem watek w dobrym dziale jezeli nie prosze o przeniesienie do innego dzialu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imbusik, a wlasciwie zabierak w tych jednostkach nie wystepuje to silnik w ukladzie poprzecznym.lancuch napedza tylko i wylacznie pompe olejowa.

[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 17:29_________________________________________________oczywiscie, mozesz sie spotkac z problemami z pompowtryskiwaczami, zaworem recyrkulacji spalin, turbina, ale to tak naprawde dotyczy kazdej jednostki napedowej produkowanej wspolczesnie.

problemem moga byc rowniez mocowania pompowtryskiwaczy ktore prowadza do zniszczenia ich gniazd w glowicy. wyeliminowano w silnikach 16V BKD.

o problemie przedstajacego sie paliwa do oleju w czasie dopalania DPF zapewne czytales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mozna stwierdzic ze jest to mniej awaryjna jednostka niz te z imbusikiem?

wujek znalazl tez a3 z silnikiem 1,9 tdi i ja raczej ten mu polecalem bo wiem co moze byc z tym 2,0 ,ale nigdy nie wiadomo na co sie trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniki 2.0 w A3 to praktycznie całkiem inne jednostki niż te w A4. Jeśli szukał bym A3 to nie zrażał bym sie kompletnie do 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wypowiedzi wlasnie takich oczekiwalem tzn.szybkich i konkretnych,ale wujek i tak kupi raczej ta z 1,9 bo spodobala mu sie kremowa tapicerka zreszta zobaczcie sami

http://drive-car.otomoto.pl/audi-a3-model-2007-1-9-tdi-ambition-C19151689.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...