Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Dekory wewnętrzne


stiven

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wygląda źle. :wink4: Ale chyba trudniej z utrzymaniem czystości na tej alcantarze w porównaniu z alu. :naughty: Na żywca pewnie wygląda jeszcze lepiej. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda źle. :wink4: Ale chyba trudniej z utrzymaniem czystości na tej alcantarze w porównaniu z alu. :naughty: Na żywca pewnie wygląda jeszcze lepiej. :good:

żebyś wiedział :decayed: wypadało by odkurzać co 2 dzień :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za fotki. Fajnie to wygląda. Jak dla mnie to jest to bardziej oryginalne niż alu. Bo alu jest w co drugim aucie na spocie, a ty masz coś innego :good: chyba się zdecyduje tylko w jasno szarm kolorze. Koniecznie musisz dołożyć chromy do popielniczki bo bez nich widać że czegoś brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jeszcze kolorek dekorów u H4mm3R'a... Na żywo wygląda o wiele lepiej niż na fotkach. Jak zobaczyłem to na fotkach to tak sceptycznie do tego podchodziłem ale na livie wygląda na serio OK. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz o tych czerwonych?

Jeśli tak to faktycznie w czarnym wnętrzu wymiatają. Równać się z nimi mogą tylko ori listwy z RS4 lub DTM ale ceny przywracają o zawrót głowy. Znam ludzi którzy mają tańsze samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwone ma Mlody_Drog, H4mm3r ma chyba takie Piaskowe jak dobrze kojarzę albo się mylę :mysli: tak czy inaczej też fajnie wyglądają :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwone ma Mlody_Drog, H4mm3r ma chyba takie Piaskowe jak dobrze kojarzę albo się mylę :mysli: tak czy inaczej też fajnie wyglądają :good:

Dokładnie tak jak mówisz. :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szukam folii 3m ale matowego drewna - cholernie ciężko dostępna.

chciałbym właśnie zrobić taki design

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J mam carbon 3M i po pół roku już mi się znudził. Tak że po świętach zawita pewnie jasno szara alcantara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J mam carbon 3M i po pół roku już mi się znudził. Tak że po świętach zawita pewnie jasno szara alcantara.

jeśli będziesz robił również popielniczkę i ramkę wokół biegów to pamiętaj aby brzeg ramki, który dochodzi do popielniczki ok. 1mm po prostu ściąć ponieważ później może lekko przeszkadzać przy otwieraniu i zamykaniu popiołki - piszę z własnego doświadczenia bo coś takiego właśnie u mnie występuje :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szukam folii 3m ale matowego drewna - cholernie ciężko dostępna.

chciałbym właśnie zrobić taki design

Warto pomyśleć o hydrografice nieco wyższy koszt niż folia ale trwałe jest .No i wzorów jest mnóstwo więc można coś dopasować pod auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...