Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problemy z Pompą/Sterownikiem ABS


Rasputin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

gdy jadę nagle zaczyna mi auto samo hamować, i dzieje się tak dopóki nie zaświeci się kontrolka ABS, potem się wyłącza lecz nie zawsze się ona zaświeca, odłączyłem wtyczkę od ABS i problem przestał występować tylko teraz nie wiem co go powoduje czy sterownik czy pompa, a jeżeli pompa to mam pytanie czy jeżeli mam pompę 614 111 B to czy mogę założyć inną np. z literką A ?? Prosiłbym o jak najszybszą odpowiedź i może ktoś ma taką pompę na sprzedaż ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie wina pompy tylko sterownika

najpierw ten element wymien

aaa i zapomnij o wyciaganiu pompy i zastepowaniu jej inna

bedziesz mial problem z odpowietrzeniem hamulcow

a wierz mi z tym nie ma zartow[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 13:27_________________________________________________vag cos pokazuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie już nie raz odpowietrzałem układ hamulcowy po totalnej rozbiórce i złożeniu go na nowo, ale masz racje nie jest to szybkie i przyjemne, to wyjmę ten sterownik i poszukam sprawnego, bez ABS też się dobrze jeździ tylko wkurza mnie to że nc innego mi nie wyświetla na zegarach tylko błąd, VAG-a nie podpinałem bo niestety nie posiadam ale widać będę musiał sobie sprawić. Wielkie dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz czy nie masz zapowietrzonego układu hamulcowego a jeżeli to sterownik uwalony to by pompa ABS buczała,pracowała po wyłączeniu auta,macha do góry i tuż przy tej wtyczce co odłączona będzie słychać,pompę można vagiem odpowietrzyć w razie co, a i ona sama jak jest włączona to heble nie zablokują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompę można vagiem odpowietrzyć w razie co

w tym przypadku nie ma takiej mozliwosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem Vagiem i wyskakuje "00302 Zwolnienie zaworu cewki ABS (J106)" wszystko w sumie fajnie tylko nie wiem o co biega z tym ... Wyskoczył jeszcze ten błąd "00290 P1726 Sygnał prędkości kół ABS #4 (lewy tył) zakres / działanie – G46" ale potem okazało się że po prostu był nie podpięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...