Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Wymiana obudowy pompy paliwa


Barn1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy w związku z tym, że moja pompa odmówiła już posłuszeństwa muszę wymienić ją na nową. Po wyjęciu starej okazało się, że nasi już tam byli :naughty:

Wydaje mi się, że cały stelaż pompy paliwa nie pasuje i jest od innego auta. Teraz moje pytanie czy pływak nowej obudowy musi być na prawą czy lewą stronę?? I po włożeniu do baku pływak musi iść kierunkiem do przodu samochodu czy patrząc od strony tylnej kanapy w prawo?? Czy np. ta obudowa z aukcji będzie pasowała?? Bo wydaje mi się że muszę mieć na drugą stronę ale nie wiem bo już tam kręcili także :wallbash: :wallbash: :wallbash:

http://allegro.pl/pompa-czujnik-poziomu-paliwa-passat-b5-fl-1-8t-i1703024532.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest różnica w pływakach :gwizdanie:..

Sprawdziłem. Mam w domu dwa kosze od pomp, w jednym jest pływak na lewo a w drugim na prawo...

Jeden jest od passata 1.8T który kupiłem ASO ale nie pasowały mi złączki więc wymieniłem samą pompę, to ten z pływakiem na lewo.

A drugi ponoć jest od Leona 1.8T i ma pływak na prawo.

Jak by coś jeden mogę ci opchnąć, jak nie będzie ci pasować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie ale najpierw muszę wiedzieć jaką obudowę kupić bo obecna na pewno nie jest taka jaka powinna być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...