Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Osłona silnika


rafal_1281

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

Ostatnio rozwaliłem osłonę silnika i trzeba kupić coś nowego. Teraz zastanawiam się czy warto zainwestować parę PLN więcej i kupić osłonę silnika oraz skrzyni biegów... Nie wiem jednak czy mam mocowanie na osłonę skrzyni biegów i wtedy kupno tej osłony to zbędny wydatek...

Może ma ktoś jakieś zdjęcie jak ma to wyglądać ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/oslona-silnika-skrzyni-spinki-vw-passat-b5-audi-a4-i1691693992.html

Chodzi mi o coś takiego i chciałbym wiedzieć jak ma być osłona skrzyni zamontowana. W skrzyni są jakieś mocowania ?

i czy wogóle potrzebana jest ta osłona ? Może starczy tylko osłona silnika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie wystarczyła by sama osłona silnika, ale.... No właśnie, jest pewne ale. Zimą jadąc do przodu wszystko jest ok. Ale cofając bez osłony skrzyni biegów osłona silnika zaczyna zgarniać śnieg. Dlatego ja u sobie zrobiłem tą pseudo osłonę skrzyni. Po roku jazdy na glebie osłona jest nieźle zmasakrowana, kilka rych, wgnieceń itp, ale spisuje się rewelacyjnie. Plastikowej już z 10 razy bym się pozbył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam zamontowaną osłonę silnika i skrzyni biegów. Montowałem sam nie dużo to pracy u mnie osłona skrzyni biegów z tyłu mocuje się 2 śrubki przy skrzyni oraz trzy z przodu. Z przodu osłona skrzyni łączy/nakłada się z osłoną sinika.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a ja mam do Was takie pytanie. kupiłem używaną ori osłonę silnika i mam problem z jej zamocowaniem.Nie mam w przednim zderzaku tej dokładki,spojlera czy cholera wie jak to nazwać.Czy ta osłona w nią wchodzi ?Mógłby ktoś to sprawdzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...