Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.8] moje seryjne OOOO + nowe autko fotki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

takie zwykłe a4. Ale i tak jest super

2dc13423bb43a702.jpg 017643add926334d.jpg

280141f372cde234.jpg 63486292131cc963.jpg

e72d6d1472d77323.jpg 64b9b81b6aecf313.jpg

i jeszcze jedno zdięcie z najważniejszą osobą w moim życiu :lol:

df592dc227ffb13f.jpg

Zima :sindbad:

88c3e3fe88f5a837.jpg 9e6a4381996cdd04.jpg

215f92ed5d19068b.jpg

I oczywiście mój najważniejszy pomocnik w ciężkich zimowych sytuacjach :053:

2f48844bc3bd9787.jpg

edit by: zdeniu

witam ponownie chcę poinformować o zmianie autka

jest to teraz VW passat 1,9 TDI (AJM) 115KM 2000 rok

b13ccd2c461c3dc5m.jpg

aa3dfbe41366208em.jpg

oczywiście jeżeli pozwolicie nie będę likwidowal konta na tym forum ( tata nadal jeździ A4 :> )

Opublikowano

No ladna ta seria. Kilka drobnych zmian i bedzie sliczna. :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

czekam oczywiście na sugestie zmian. Może jakieś wykorzystam w przyszłości :lol:

Opublikowano

Przednie lampy zespolone, tylnie po drugim lifcie albo chociaz po pierwszym, male boczne kierunki biale, ladna felga, obnizyc troche zawias, rpzyciemnic szybki i na poczatek wystarczy. :razz:

Opublikowano

Ładnie się prezentuje. A te obramówki chromowane to orginał czy nie :?:

Opublikowano

Zwykłe ale piękne. Ma to coś w sobie,ten urok. Szybko podda sie tuningowi.

Gdyby moje auto nie było po przeróbkach wyglądało by tak samo. Proponuje ci jakieś fajne koła<siedemnastki :mrgreen: >.

Mam fajne lusterka z kierunkami,w twojej też by to fajnie wyglądało.

Pomyśl też nad zderzakami,może jakieś od RSa.

http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=2506

Przyjrzyj sie mojej niuni,może coś ciekawego cie zainspiruje.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
Ładnie się prezentuje. A te obramówki chromowane to orginał czy nie :?:

chromy są wykonane już we własnym zakresie

P.S. tak jak i grzane lustra

Opublikowano

KOlega ma słabośc do chromów ale niczego sobie oby trwałośc i jakość była taka jak obecny wygląd

Opublikowano
Przednie lampy zespolone, tylnie po drugim lifcie albo chociaz po pierwszym, male boczne kierunki biale, ladna felga, obnizyc troche zawias, rpzyciemnic szybki i na poczatek wystarczy.

albo lampy engel eyes :wink:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze dodam klika słów na temat mojego autka. Może zbeszcześciłem serducho tego cudeńka ale wstawiłem LPG :razz: (spalanie chyba w normie miasto 10,7l/100km trasa 8,6).Felg nie zamierzam zmieniać i obniżać też nie mogę (nie mówię że mi się to nie podoba)

Szybki są w planach.

Opublikowano
jeszcze dodam klika słów na temat mojego autka. Może zbeszcześciłem serducho tego cudeńka ale wstawiłem LPG :razz: (spalanie chyba w normie miasto 10,7l/100km trasa 8,6).Felg nie zamierzam zmieniać i obniżać też nie mogę (nie mówię że mi się to nie podoba)

Szybki są w planach.

Widac, ze czarne audice ładnie sie prezentują, To spalanie lpg? ? ?

Opublikowano

Ładna jak każda A4.

Opublikowano

nie przesadzajmy - nie kazda jest ładna ale są perełeczki

Opublikowano
  • Autor
jeszcze dodam klika słów na temat mojego autka. Może zbeszcześciłem serducho tego cudeńka ale wstawiłem LPG :razz: (spalanie chyba w normie miasto 10,7l/100km trasa 8,6).Felg nie zamierzam zmieniać i obniżać też nie mogę (nie mówię że mi się to nie podoba)

Szybki są w planach.

Widac, ze czarne audice ładnie sie prezentują, To spalanie lpg? ? ?

Tak to jest spalanie LPG.

a kolorek to ciemny granat (jak pstrykałem fotki było pochmurno)

Opublikowano

No cóż - czeka Cie duzo pracy zeby wygladalo lepiej, ladniej, mlodziej :mrgreen:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

kilka zimowych fotek :a4fan:

Opublikowano

troszke popracujesz i efekt bedzie nieziemski :diabel2:

Opublikowano

dzieciaczek fajniutki, autko też, tylko te chromiki klejone mi nie podchodzą :a4fan:

Opublikowano

no i rośnie mlody fan :a4fan:

ładna seria :621:

  • 2 lata później...
Opublikowano
  • Autor

a oto :audi: mojego syna ;D

e52892897e493aed.jpg[br]Dopisany: 31 Styczeń 2007, 23:10_________________________________________________mam nadzieję że moje nowe autko też wam się spodobalo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.