Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Ilość lamel w multitronicu . Pomocy .


Robert_Ostrowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Jakaś kaszana tu jest - sterownik dla 6 lamel a soft dla 7. Taka konfiguracja niestety jest możliwa ale wskazuje na to, że Twoja wersja to "6".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie - fizycznie sterownik przeznaczony dla Twojej skrzyni czy to w wersji 6 czy 7, to ta sama część. Jednak co chcesz przeprogramować skoro sprzęgło masz 6 i sterownik też masz 6? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon do Sopy i wszystko jasne . Skrzynia pracuje na programie dla 7 lamel i przy skrzyni 6 lamelowej wystąpił by efekt "ślizgającego się sprzęgła " a moja A4 idzie jak rakieta . Dostałem zapewnienie że SSerwice wie co robi i nie wgraliby programu 7 lamelowego do 6 lamelowej skrzyni ( diagnostyka robiona była przez Jana Sopę ) . Za pomocą VAG można sprawdzić ile jest lamel w skrzyni ( sterownik nic nie mówi ) . Zapisy w MVB po zdjęciu adaptacji oraz wartości w grupach 13 i 16 dają większa pewność zaraz po fizycznej rozbiórką i policzeniu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas mojej ostatniej wizyty w Ss twierdzili, że sprzęgło da się zweryfikować tylko i wyłącznie przez jego demontaż... Ale nie mam zamiaru z tym polemizować...

Mimo wszystko Rdw w Twojej skrzyni jest przeznaczone dla 7 lamel. Inna sprawa, że wiele skrzyń tak jeździ (swego czasu także i moja) i nic się nie działo. Najważniejsze aby driver i sprzęgło były zgrane - a u Ciebie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...