Skocz do zawartości
IGNOROWANY

car-audio za około 1500zl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam fachowej rady ,mianowicie. w mojej audi głośniki są już zmęczone i zaczynają już pierdzić ,więc przyszedł już czas na wymianę, na coś w miarę dobrego.Muzykę jaka słucham to trochę techno, hip-hopu,pop.Posiadam Radyjko JVC KD-R501(kupione już kiedyś i na razie to jest jedyna rzecz której nie zamierzam zmienić ) . Myślałem żeby na przód włożyć jakieś 16 pb -lecz nie koniecznie tej firmy (oczywiście drzwi będę wygłuszał i wiem że trzeba kombinować z umiejscowieniem głośników ) a na tył jakiś sub. a wszystko podpięte pod wzmacniacz. Cena jaką bym chciał przeznaczyć to około 1000-1500zł max ( wiem że to nie dużo ale myślę że coś dobrego za to będę miał,w cenie wygłuszenie drzwi,głośniki przód .okablowanie ,wzmacniacz i subwoofer-skrzynia /tuba/ coś co będzie się nadawało do sedana i będzie cieszyć ucho dobrym basem.) co możecie mi zaproponować sprawdzonego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam się zbytnio na cyferkach ale wiem że te 10000W to przesadzone. ma po prostu dobrze dobrze grać ,co do używki kwestia przemyślenia ; :mysli: ale mysle że tak[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 15:30_________________________________________________ co możecie mi powiedziec na temat tego wzmacniacza?? Crunch GTX4600[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 18:28_________________________________________________ i o tym w kpl Hertz ES300 Skrzynia Bass 30cm 350W RMS czy wzmacniacz da rade pociagnąć to ?? a do tego bym jesczcze chciał podłączyć na przód głośniki 16 Pb S-6c ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piecyk phase evo rs4 + subik Helix w-12 lub p-12 (praktycznie jeden ciul) w zupelności wystarczy w-10 lub p-10 a na przodzik jakieś morelki (np. morel tempo 6)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...