Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem zegarami brak podświetlenia, nie chodzi obrotomierz, prędkościomierz


Hubi241

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem zegarami brak podświetlenia, nie chodzi obrotomierz, prędkościomierz, wskaźnik temperatury, paliwa oraz wyświetlanie kilometrów przejechanych. Kontrolki od świateł i akumulatora chodzą, jest podświetlenie na drzwiach i od szyb. Wyświetlacz ½ fis chodzi. Na vag-u wyświetla się błąd 00668 - Supply Voltage Terminal 30 53-10 - Supply Voltage Too Low – Intermittent. Sprawdziłem bezpieczniki wszystkie są sprawne. Założyłem licznik od kolegi to wyświetlanie kilometrów działa oraz wskaźniki też. Może ktoś ma jakiś pomysł albo miał podobną usterkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem zegarami brak podświetlenia, nie chodzi obrotomierz, prędkościomierz, wskaźnik temperatury, paliwa oraz wyświetlanie kilometrów przejechanych. Kontrolki od świateł i akumulatora chodzą, jest podświetlenie na drzwiach i od szyb. Wyświetlacz ½ fis chodzi. Na vag-u wyświetla się błąd 00668 - Supply Voltage Terminal 30 53-10 - Supply Voltage Too Low – Intermittent. Sprawdziłem bezpieczniki wszystkie są sprawne. Założyłem licznik od kolegi to wyświetlanie kilometrów działa oraz wskaźniki też. Może ktoś ma jakiś pomysł albo miał podobną usterkę.

Jeżeli licznik który posiadasz to Jeager to często się zdarza że to wina procesora w liczniku. W każdym bądź razie naprawa nie opłacalna lepiej poszukać pełnego fisa VDO i za rozsądną cenę ( 200-300) mamy pełnego fisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem to samo. Wydaje mi sie ze u mnie to bylo przez to ze w zime raz odpalalem samochod poprzez kable z drugiego samochodu. Uwalone zegary. Ale zegary same jakos sie wlaczyly i dzialaly. Ale za kazdym razem problem powracal jak odlaczalem aku. Liczniki to 1/2 fis jeager. Teraz wstawilem VDO pelny fis i wszystko dziala. Tak wiec proponuje wymiane zegarow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...