Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] NIE PALI ,CHECK, WYMIANA KONTROLKI


Dragon30

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM. Szukałem na forum ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi. Audi kupiłem 2 tygodnie temu i nie pali mi sie kontrolka check. Chciałbym ją zmienic ale do końca nie wiem jak, wymontowałem zegary (mam pełne zegary z dużym komputerem, tem oleju, i voltomierzem), zdjąłem obudowe z szybką i i co dalej?? Nie chce nic popsuc. tam są diody czy zwykłe żaróweczki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też tak się wydaje, czy ma coś z tym wspólnego że świeci mi sie na komputerze SERVICE??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób test zegarów Vagiem, jeśli kontrolka się zaświeci to znaczy że dioda ok (choć nie spotkałem się jeszcze żeby któraś dioda w tych licznikach nawaliła)

czy ma coś z tym wspólnego że świeci mi sie na komputerze SERVICE??

nie, to tylko komunikat głównie przypominający o wymianie oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie nie posiadam jeszcze VAG'a, bo na ten moment orientuje sie jaki VAG najlepszy do mojego modelu. No nic narazie zmontowałem wszystko i poczekam na rozwój sytuacji tzn na zakup VAG'a. Dzieki za pomoc :hi:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 19:12_________________________________________________akurat wyszło mi dzięki kolegom z naszego forum audi że mam zegary od a6 i to prawdopodobnie jest przyczyną że mój check engine nie zapala się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wcale nie musi się zapalać, ale jeżeli ktoś grzebał w zegarach i nie podłączył tej kontrolki to vag powinien wyrzucić błąd, ale jeżeli błędu nie będzie to prawdopodobnie u ciebie po prostu niema tej kontrolki i jest to normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...