Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Gasną kierunkowskazy i dziwny dźwięk,


nicematii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam audi a4 b5 rocznik 2000 sedan, i mam taki problem wariują mi kierunki tzn jak załączę kierunki to migają jakiś czas i gasną, raz dłużej raz krócej chodzą. i teraz niedawno doszedł mi taki cichy dzwięk takie jedno "pik" w regularnych odstepach czasu co jakieś 20s. Czy to może mieć związek z tymi kierunkami, wcześniej tego dżwieku niebyło . Tak to wszystko w aucie chodzi sprawnie. Co to może być , wydaje mi sie ze dzwiek dochodzi z pod deski rozdzielczej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie niewiem co to moze byc nieznam sie na elektronice samochodowej. jesli to przerywacz to jaki koszt naprawy orientacyjnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że blaszki się tam zwierają i nie chcą puścić. Myślę że powinieneś sam to sobie naprawić, odrobina chęci, cierpliwości i delikatnie ze wszystkim się obchodzić. U mnie było tak że w tej małej blaszce ruchomej ( na zdjęciu od virusa191 nazwana kotwicą) gdzie jest dziurka wyleciał ten taki cypelek. No to ja go lutownicą :naughty: a po 3 dniach ta sama historia. Tym razem wsadziłem go, delikatnie zacisnąłem i od 3 miesięcy jest ok.

Ceny są niemałe, zamiennik miał mnie kosztować 140zł więc jeśli naprawisz to ok, a jeśli nie to i tak jest przecież popsuty no nie?

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącę nieco ze swoim problemem, mam podobny objaw jak kolega z tym, że u mnie nie ma tego dźwięku (kierunek też nie chodzi całą wieczność jak mu się podoba to przestaje) .... przy wyłączaniu go ... włącza na sekunde awaryjne ... kolego założycielu wątku .. jeżeli znajdziesz problem prosiłbym abyś go tu opisał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...