Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Brak oświetlenia wnętrza.


groszek27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiem że temat już był poruszany kilkukrotnie jednak nie znalazłem dokladnie takiego problemu jak u mnie.

W moim autko od kiedy go kupilem nie mam oświetlenia wnętrza.

Na początku wymieniłem wszystkie żarówki jednak to nie to.

Ale co dziwne oświeltlenie tylne przy bagażniku działa tylko ze nie zapla sie przy otwieraniu bagażnika i nie gaśnie jak zamykam autko czy otwieram - trzeba je samemu zapalić i zgasić ale wróćmy do świetlenia przedniego to kompletnie nie działało wiec postanowiłem sprawdzić bezpieczniki i okazało sie że ten który odpowiada za oświtlenie wnętrza z przodu jest spalony wieć ucieszony posatanowilem go wymienic jednak okazało sie że wkładając nowy każdy jeden od razu sie przepala i wiecie może gdzie tu szukać rozwiązania.???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja też mam problem z podświetleniem wnętrza ale trochę inny. Gdy otwieram drzwi kierowcy lub pasażera to zapala się tylko podświetlenie stóp i czerwone w drzwiach, nie zapala się w ogóle oświetlenie górne, mogę je tylko zapalić włącznikiem nad lusterkiem. Jeśli otworzę klapę bagażnika to tam owszem podświetlenie bagażnika działa. Co ciekawe to komputer między zegarami pokazuje że drzwi są otwarte (poprawnie wskazuje wszystkie drzwi i bagażnik). Bezpieczniki posprawdzałem i nie wiem co teraz mogę sprawdzić?

Pozdrawiam.

Andrzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...