Treść opublikowana przez GerabbkA
-
[B5 AFN] Cieknie ropa z pompy
To co koledzy ma ktoś numer tego o-ringu?? Pomóżcie!!
-
[B5 AFN] Cieknie ropa z pompy
A czy ktoś zna numer tego o-ringu i gdzie można kupić taki klucz??
-
[B5 AFN] Cieknie ropa z pompy
Kolego nie leci mi z rurek tylko z tej śruby co jest pomiędzy rurkami (ta duża śruba)!!!
-
[B5 AFN] Cieknie ropa z pompy
Witam!!! Od paru dni leci mi ropa z tyłu pompy między metalowymi rurkami, a dokładniej z pod tej dużej śruby na środku!!! Czy wie ktoś czy można wymienić tam ten o-ring samemu czy trzeba jechać do pompiarza?? Ma ktoś z was numer tego o-ringu bo w ETCE nie ma?? Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź!!
-
[B5 AFN] Ciężko pali zimny
nie kolego!! ten czujnik co rozłączyłeś to jest czujnik poziomu płynu chłodzącego a nie czujnik temperatury. czujnik temperatury masz przy bloku, jest za pompą wtryskową patrząc od przodu auta. 4-pinowy. masz taki plastikowy króciec z którego odchodzą 2 węże. :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Jak uszczelnić chłodnicę ?
tak kolego jest tam oring. wymień i po problemie!!
-
[B5 AJM] Wysokie obroty po odpaleniu
i tu sie mylisz!! wszystko się kiedyś popsuje. mi ostatnio tez się popsuł ten czujnik i na zegarach temp równo 90*C a na Vag'u temp sobie oscylowała od 20*C do 90*C
-
[B5 AHU] Zmiana dawki startowej, czy dobrze to zrobiłem??
kąt wtrysku do przestawienia!! poszukaj było opisane jak to zrobić. u ciebie powinien wynosić 49-54 jak się z tym uporasz to powinno być ok :>
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
czujnik kupiłem w sklepie w poznaniu oryginalny made in luxemburg. na czujnik mogę być pewny bo gościu shit'u nie sprzedaje a co do termostatu to mam założony WAHLERA
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
ok tak zrobię! no chyba ze zacznie bardziej nie dogrzewać to wymienię :> dziex i pozdro
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Przejechałem jakieś 30km i na klimatroniku na kanale 49-85*C a Vag pokazuje 87,3*C nawet na chwilke temp nie podskoczyła do 90*C
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
a czy temp silnika nie powinna być wyższa niż 87,3*C ?? termostat zaczyna się otwierać dopiero przy 87*C
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
dziś oddałem czujnik i wymieniłem na oryginalny koloru zielonego (ponoć to ten sam co niebieski) Teraz na zegarach mam 90oC a na klimatroniku na kanale 49 85oC. Podłączyłem Vag'a dla pewności i pokazywało mi 87,3oC Wygląda na to że jeszcze będę musiał zmienić termostat Czy się mylę??
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
no właśnie czujnik miałem niebieski i kupiłem zamiennik koloru szarego?!
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Koledzy to ja już rozkładam ręce Dziś wymieniłem czujnik G2/G62 Przed wymianą temp silnika skakała sobie od 40oC do 90oC a na zegarach twardo 90oC - sprawdzone vag'iem Po wymianie na zegarach 60-62oC a temp silnika 90oC Czyżbym kupił skopany czujnik?? HELP
-
[B5 AJM] Zapalanie diesla
Świece wymieniane 2 miesiące temu kolego! A co do temperatury to juz sprawdzalem i jest ok!!!
-
[B5 AJM] Zapalanie diesla
Witam koledzy!!! Podpinam się do tematu. Od pewnego czasu zauważyłem, że po przekręceniu kluczyka kontrolka od świec żarowych gaśnie po dłuższym czasie niż powinna (temperatura powyżej 5stC). Zauważyłem też, że furmanka zaczęła więcej palić (około 9l/100km) Który czujnik temperatury może być do wymiany? Ewentualnie co może być przyczyną? Vag nie pokazuje żadnych błędów! [br]Dopisany: 25 Maj 2010, 21:38_________________________________________________To co koledzy podrzuci ktoś co to może być!!!
-
[ALL B5] Jak sie to nazywa fachowo
z doświadczenia wiem że podejdzie pod twój silnik AJM bo pod mój AFN podchodzi!! a według etki sa takie same węże. pozdro
-
[ALL B5] Jak sie to nazywa fachowo
http://moto.allegro.pl/item1017161506_rura_intercoolera_passat_b5_a4_ajm_atj_058145856kl http://moto.allegro.pl/item1018009561_audi_a4_02_05r_waz_intercoolera.html Wystarczyło poszukać kolego! :>
-
[ALL B5] Problem z otwierającym się szyberdachem POMOCY!!!
spróbuj wyjąć bezpiecznik od szyberdachu nr 30 - 20A - dach rozsuwany
-
[B5 AFN] Niebieski dym z rury wydechowej, szarpanie silnikiem.
Podłącze się do tematu bo kilka razy też mi się tak zdarzyłotak jak koledze darooo Dzieje się tylko gdy silnik jest zimny! Jeżeliauto się zgasi i od razu próbuje się odpalić to nie chce załapać, a po odczekaniu 15-20 sekund auto odpala normalnie
-
[B5 AKN] Czy turbina umiera?
sprawdź kolego czy masz dolot szczelny a jak z dynamiką?? auto czasami nie dostało muła
-
[B5 AFN] Co to za element??
witam kolegów!! Wczoraj wymieniałem filtr paliwa u mnie w aucie i w starym filtrze w jednym z oczek filtra (mam filtr wkręcany) znalazłem taki element http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/342f770594d32909.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a5bca1c65f9f35ea.html czy wiecie od czego może to być??
-
[ALL B5] Czarna magia z centralnym i elektryką
a może jakiś bezpiecznik koledze siadł!! sprawdzał kolega bezpieczniki??
-
[B5 AKN] Ciśnienie w zbiorniczku wspomagania kierownicy + wycie pompy
Kolego sprawdź sitko w zbiorniczku czy nie jest przytkane i czy jest na swoim miejscu! U mnie też pompa wyła i ją wymieniłem ale dalej było to samo. Co się okazało sitko w zbiorniczku wyleciało ze swojego prowadzenia. Po powrocie na swoje miejsce nastąpiła cisza!