-
TARNÓW
Też kiedyś tam jeździłem, ale się wyleczyłem kiedy mi zaproponowano nowy komputer zamiast wymiany filtra paliwa... Od 2 lat naprawiem auta w Krzyżu W S&U. Po pierwsze koleś szczegółowo informuje Cię o naprawie i wszystkich opcjach cenowych. Rozumie co to znaczy "musze mieć zrobione na dziś", jest tani i bezproblemowy. W moim audi wymieniał roizrząd, tłok, turbo, sprzęgło, zawieszenie, robił klimę hamulce, elektronikę poprawiał nie mówiąc o innych drobnostkach... Wszystko szybko i bardzo tanio w porównaniu do cen w innych warsztatach. Przede wszystkim naprawia a nie wymienia wszystkeigo co się da... W razie czego 500-01-03-63 a gwarantuje ze do niego wrócicie.
-
[B5 AFN] 110KM drga kierownica
Ja też założyłem poduchy za 110 zł i drży jak cholera. Bałem sie ze to coś poważniejszego, ale jeśli mowicie że to wina poduszek to powraca mi humor. pozdrawiam
-
[ALL] Texsaco additive
Ja leje przy kazdym tankowaniu zwykły uszlachetniacz za 8 zł. Tankuje na BP lub NESTI - Podobno wtryski są lepiej smarowane dzieki niemu, mniej dymi i troszkę mniej pali.
-
[ AFN ] Głośna praca silnika po wymianie tłoka
Po wymianie pęknietego tłoka silnik pracuje mi o wiele głosniej, odczuwam równiez wibracje. Mechanik mówi mi, że to nie możliwe aby hałas silnika się zwiększył. Wymieniona została również uszkodzona poduszka czyli - według niego silnik osadzony jest sztywno - co zwiększyło drżenie nadwozia. - Prosze o info co Wy myślicie na ten temat? Obawiam sie że mechanik nie mówi mi do końca prawdy
-
Jakie wstawić świece dogrzewające ciecz w silniku?
Czy w AFN możne je wstawić? Jak? Mój mechanik twierdzi że to nie możliwe.
-
Niemożliwe.. a jednak..
Wzrasta i to sporo, u mnie było to nawet 3 litry na 100 km. Zwiekszone spalanie może byc spowodowane również przez usterki turbawki. Podłącz się do VAGa - dostaniesz diagnozę
-
silnik tdi
1.9 o wiele mniej pali, jest tańszy w servisie ale 2.5 ma zupełnie inne osiągi - sama przyjemność.
-
(b5 1z) Ogrzewanie w b5 1Z
jak znalęźć ten przekaźnik?
-
Problem z centralnym zamkiem
Miałem te same objawy ale to niestety nie były zimne luty, u mnie wysiadł przekaźnik którego nie można było dokupić ani znaleźć zamiennika. Kupiłem Używaną pompę na Allegro za 150 zł. chyba. Stara leży w garażu jeśli ktoś potrzebuje... Jeśli chodzi i przeróbkę pilota to chyba lepiej założyć alarm z obsługą ori centralnego zamka. Zapłaciłem za dość prosty z montażem 200 zł. tylko - jedynie szyb nie dosuwa poza tym robi robotę
-
[B5 1.9 TDi AFN] Czy wymieniać wszystkie pierścienie ?
Tak właśnie robie, panewki wygladają dobrze, jedynie gniazda wymagaja dotarcia. Dziękuje za informację, teraz mam pewność ze mechanik mnie nie wkreca.
-
A4 Assistance
Dołączyłem się, fajny pomysł
-
[B5 AFN] Kopci na bardzo wysokich obrotach
Bez przesady, miałem zapieczoną kierownicę w turbawce, silnik juz przy 1500 obrotów dymił na czarno jak parowóz, strasznie był zmulony. Za regeneracje turbawki zapłaciłem 400 zł + 70zł za demontarz z montarzem. To na pewno nie turbo
-
[B5 AFN] Kopci na bardzo wysokich obrotach
Kup uszlachetniacz do paiwa, znajdziesz na stacjach paliw nawet za 8 zł/. Napewno będzie lepiej.
-
[B5 1.9 TDi AFN] Czy wymieniać wszystkie pierścienie ?
czyli zostawić pół syntetyk....?
-
[B5 1.9 TDi AFN] Czy wymieniać wszystkie pierścienie ?
Więc wymieniam pierscinie. Do tej pory jeździłem na oleju 10W40 czy będę mógł teraz wlać syntetyk? W końcu silnik jest całkowicie rozebrany a wszystkie uszczelki założę nowe.
1pt
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta